منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۰
شناسه خبر: 282010
گروه :خبر
hormoz

فرمانده نیروی انتظامی از استقرار 250 هزار تن از ماموران پلیس برای تامین امنیت صندوق‌ها در حوزه‌های اخذ رای خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ فرمانده نیروی انتظامی از استقرار 250 هزار تن از ماموران پلیس برای تامین امنیت صندوق‌ها در حوزه‌های اخذ رای خبر داد.

سردار حسین اشتری در حاشیه همایش جانشینان روسای پلیس استان‌ها با حضور در جمع خبرنگاران درباره ماموریت‌های پلیس تا پایان امسال، گفت: ماموریت‌های پیش‌روی پلیس تا پایان امسال برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی شده است که یکی از مهم‌ترین موضوعات آن برگزاری دو انتخابات در هفتم اسفندماه است.

وی با بیان اینکه ناجا در قبل، حین و بعد از انتخابات وظایفی برعهده دارد، گفت: ما در اجرای وظایف خود با مشارکت دستگاه‌های نظامی و امنیتی عمل خواهیم کرد.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه در روز انتخابات 250 هزار نفر از ماموران پلیس برای تامین امنیت صندوق‌ها در شعب اخذ رای مستقر خواهند شد، گفت: بیرون از حوزه‌های اخذ رای نیز از مرز تا مراکز شهر نیروهای ما در آماده‌باش خواهند بود.

به گفته اشتری پیش‌بینی‌های لازم برای تامین امنیت انتخابات انجام شده است، گفت: از مردم نیز می‌خواهیم اگرچنانچه با مورد مشکوکی روبرو شدند آن را به 110 اطلاع دهند.

ناجا در انتخابات بی‌طرف است
وی با تاکید بر اینکه حضور پلیس در انتخابات طبق دستورالعمل ستاد کل نیروهای مسلح و تدابیر رهبری است، افزود: هیچ دخالتی در انتخابات نداشته‌ایم و ناجا بی‌طرفی خود در انتخابات را حفظ می‌کند و تاکنون هیچ گزارش تخلفی نیز در این مورد به دست ما نرسیده است.

فرمانده نیروی انتظامی تاکید کرد: تا زمانی که یک نفر کارمند ناجا بوده و لباس پلیس را به ندارد به هیچ وجه نمی‌تواند در انتخابات دخالت کرده یا از جریانی حمایت کند.

اشتری در پاسخ به سوالی درباره امنیت خودروهای سواری در برابر سارقان و سرقت گفت: سال‌های گذشته در مورد خودروهای ناایمن جلساتی با پلیس راهور، پلیس آگاهی و خودروسازان برگزار شده و مشکلات موجود به اطلاع آنان رسیده است. گرچه در این بین شاهد بهبود وضعیت خودروها بوده‌ایم اما این امر کافی نیست.

فرمانده ناجا ادامه داد: هرجا خودروسازان از وظایف قانونی خود سرباز بزنند پلیس از اهرم قانونی خود استفاده خواهد کرد.

اشتری همچنین درباره حادثه حمله ماموران شهرداری به کارواشی در سعادت آباد اظهار کرد: ماموران مسوولیتی در این زمینه نداشتند و شهرداری وارد عمل شده بود و تا آنجا که من اطلاع دارم، بازرسی شهرداری پیگیر این موضوع است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد