منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۲
شناسه خبر: 310519
گروه :خبر
hormoz

مرکز اطلاع رسانی پلیس اگاهی تهران بزرگ از وقوع یک فقره اسیدپاشی در خیابان برزیل شرقی در محدوده ونک پایتخت خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، مرکز اطلاع رسانی پلیس اگاهی تهران بزرگ افزود: گزارش این سانحه در ساعت 15 روز گذشته در خیابان برزیل شرقی به کلانتری 145 ونک اعلام و با حضور مأموران کلانتری در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد که اسیدپاشی بین دو خانم صورت گرفته است که نسبت خویشاوندی با یکدیگر دارند.

در همان تحقیقات اولیه مشخص شد که اسیدپاشی توسط خانمی 42 ساله انجام شده که در آن اقدام به پاشیدن اسید بر روی خاله 63 ساله خود کرده است.
سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ درباره این خبر گفت: تحقیقات در خصوص این پرونده در مراحل مقدماتی قرار داشته و متهم امروز برای انجام تحقیقات از سوی مقام قضایی و صدور قرار بازداشت به دادسرای جنایی تهران اعزام شده است.
وی افزود: متهم در تحقیقات اولیه صرفا به ارتکاب اسیدپاشی اعتراف و تا لحظه اعزام به دادسرای جنایی در خصوص انگیزه اسیدپاشی سکوت اختیار کرده و گفته که مهم پاشیدن اسید بوده که من آن را قبول دارم.
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ تصریح کرد: در بررسی میدانی از محل ارتکاب جنایت و با کشف بلیط هواپیما و روادید کشور کانادا مشخص شد که متهم قصد مسافرت به کشور کانادا را داشته که پیش از آن اقدام به اسیدپاشی بر روی خاله ی خود کرده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است