منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۹:۵۷
شناسه خبر: 176240
گروه :خبر
بدیعی-۱۲۳۴-300x205
 

مدیر آموزش و پرورش پارسیان عنوان کرد:

اسکان ۸۷۲۶ نفر مسافر در تعطیلات نوروزی پارسیان

مدیر آموزش و پرورش پارسیان گفت : در ایام تعطیلات نوروزی ۸۷۲۶ نفر روز مسافر و بیش از هزار خانوار در اماکن تحت پوشش ستاد بطور موقت اسکان یافتند.

به گزارش شبکه  اطلاع  رسانی  هرمز به نقل از پارسیان خبر عبدالمجید بدیعی مدیر آموزش و پرورش شهرستان گفت: در طول تعطیلات و به مدت ۱۵ روز کاری تعداد ۸۷۲۶ نفر روز مسافر و بیش از هزار خانواده در ۱۰۴ کلاس و ۱۶ واحد آموزشی تحت پوشش ستاد اسکان این مدیریت ساماندهی و بصورت موقت اقامت یافتند.

 

بدیعی با بیان اینکه بالغ بر  ۳۰ نفر از عوامل اجرایی  در محل ستاد و مراکز اقامتی حضور داشتند، افزود: نظافت و پاکیزگی اقامتگاه ها،پیک های موتوری و راهنمای مسافرین و تکریم میهمان از نقاط قوت و برجسته ستاد اسکان شهرستان بود که در جذب مسافرین ورضایتمندی آنان نقش به سزایی داشت.

 

 

مدیر آموزش و پرورش در پایان از زحمات بی وقفه و موثر همه عوامل اجرایی و خدماتی ستاد به ویژه کارشناس تعاون و دبیر ستاد، مدیران مدارس محل اسکان،خدمتگزاران و سرایداران و سایر دستگاههای پشتیبان صمیمانه قدردانی نمود.

 

 

انتهای  پیام /س

 

 

 

 

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان