منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۸
شناسه خبر: 335308
گروه :خبر
hormoz

حیدری که طبق اسناد موجود در طول سال های حضور در بیمه ایران بالغ بر 530 میلیون تومان وام از بیمه ایران دریافت کرده است، حالا بار دیگر بر مسندی جدید تکیه زده و این بار گرمای پشتیبانی وزیر اقتصاد را نیز احساس می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ ماجرای پرداخت وام های چند صد میلیونی در بیمه ایران همچنان ادامه دارد و پرداخت این مبالغ کلان به مدیران آن هم با سود 2 درصد مربوط به امروز و دیروز نیست و مدت هاست در این مجموعه صورت می پذیرد.

 

بعد از آنکه ماجرای حقوق های نجومی با انتشار اسناد مربوط به مدیر عامل بانک رفاه از سوی شبکه اطلاع رسانی دانا منتشر شد، ماجرا به بیمه ایران و این بار پرداخت وام های نجومی به مدیران این مجموعه رسید.

 

در این بین حتی مشخص شد که با حکمی از سوی وزیر اقتصاد برای فردی به نام عبدالحسین امینی که 300 میلیون وام دریافت کرده بود، به امضا رسیده و وی را به عنوان عضو علی البدل هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان بیمه ایران منصوب کرده است.

 

حالا اما در جدیدترین اسناد به دست آمده مشخص شد که حیدری معاون فنی و عضو فعلی هیئت مدیره بیمه ایران که چندی قبل توسط رئیس سابق بیمه ایران از کار برکنار شده بود، با دستور وزیر و حکم رئیس جدید این مجموعه به کار برگشته و اتفاقا سمت های جدیدی نیز در بیمه ایران به دست آورده است.

حیدری که طبق سند زیر در طول سال های حضور در بیمه ایران بالغ بر 530 میلیون تومان وام از بیمه ایران دریافت کرده است، حالا بار دیگر بر مسندی جدید تکیه زده و گفته می شود که این بار گرمای پشتیبانی وزیر اقتصاد را نیز احساس می کند.

بر این اساس هر روز که می گذرد و اسنادی تازه تر از ماجراهای روی داده در بیمه ایران مشخص می شود، اقدامات عجیب و غریب و انتصابات بی حساب و کتاب وزیر اقتصاد نیز رخ نمایی کرده و سوال های بی پاسخ بسیاری را در اذهان عمومی ایجاد می نماید.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است