منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۱
شناسه خبر: 203294
گروه :خبر
139210080918587351820353

اسناد فاش شده آژانس امنیت ملی آمریکا حاکی از آن است که رژیم صهیونیستی ژنرال محمد سلیمان، مسئول روابط سوریه با ایران و حزب الله را ترور کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، ادوارد اسنودن مامور سابق آژانس امنیت ملی آمریکا با انتشار اسناد محرمانه جدیدی از دستگاه های اطلاعاتی آمریکا فاش کرد کماندوهای نیروی دریایی رژیم صهیونیستی موسوم به « شایتت 13 » سال 2008 ژنرال سلیمان را ترور کردند.

کماندوهای صهیونیستی به سوی این ژنرال سوری که شب هنگام در مراسم جشنی در خانه اش در ساحل دریا در طرطوس حضور داشت تیراندازی و وی را از ناحیه کمر و گردن مورد اصابت قرار دادند.
این نخستین اظهار نظر است که درباره ترور ژنرال سلیمان منتشر شده است.
پیشتر فرضیه هایی مطرح بود مبنی بر این که تنش داخلی میان محافل نزدیک به بشار اسد به تروری وی منجر شده است.
بر اساس گفته های سه افسر دستگاه اطلاعاتی آمریکا ، اطلاعات موجود در خصوص ترور ژنرال سلیمان از طریق رصد کردن سیگنال تماس های نیروهای صهیونیستی به دست آمده است.
 انتقال اطلاعات مربوط به ترور این ژنرال سوری از طریق همکاری رژیم صهیونیستی و آمریکا نبوده، بلکه نتیجه جاسوسی آمریکا از این رژیم است.
یکی از افسران آمریکایی اعلام کرد: ” ما مدت زمان طولانی است که از توانمندی دستیابی به تماس های نظامی اسراییلی ها برخورداریم.”

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی