منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۳
شناسه خبر: 207632
گروه :خبر
IMG_7966

علمای اهل سنت هرمزگان در واکنش به حمله تروریستی و به آتش کشیدن نوزاد فلسطینی ضمن محکومیت اسرائیل خواستار برخورد جوامع بین الملل با جنایات تروریستی اسرائیل شدند.

علمای اهل سنت استان هرمزگان در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی هرمز ضمن محکومیت اقدامات تروریستی اسرائیل و به شهادت رساندن مسلمانان فلسطینی خواستار وحدت بیشتر مسلمانان برای مقابله با توطئه های دشمنان اسلام شدند.

 

هدف اسرائیل از حملات تروریستی تحقیر مسلمانان است

 

عبدالعزیز افراز،امام جمعه اهل سنت سیریک در گفتگو با خبرنگار هرمز با اشاره به آتش کشیدن نوزاد فلسطینی توسط رژیم غاصب اسرائیل گفت:در نسل کشی و جنایت های غیر انسانی مسئله دین مطرح نیست و این جنایت از منظر انسانیت محکوم است.

 

وی اظهار کرد:به آتش زدن یک نوزاد حرکتی زشت و زننده است که این اقدام حتی از سوی جوامع یهودی در اقصی نقاط دنیا نیز محکوم شده است.

 

افراز با بیان اینکه اقدامات مدعیان حقوق بشر با شعارهایشان دوگانگی دارد، افزود:حمایت های سازمان حقوق بشر از جنایتکاران بر حق جویان و مدافعان انسانیت پوشیده نیست.

 

امام جمعه اهل سنت سیریک تصریح کرد: هدف اسرائیل از جنایت و حملات تروریستی تحقیرو تصرف سرزمین مسلمانان است لذا جامعه اهل سنت هرمزگان با محکوم کردن اقدامات تروریستی اسرائیل خواستار برخورد جوامع بین الملل با جنایت های اسرائیل شد.

اسرائیل در صدد نابودی جهان اسلام است

 

محمد صدیق بهجت، امام جمعه اهل سنت بندرلنگه در گفتگو با هرمز انگیزه صهیونیست را از به شهادت رساندن مسلمانان فلسطینی را جنگ با دنیای اسلام دانست و گفت:دشمنی اسرائیل با دین اسلام به مسئله فلسطین محدود نمی شود و در صدد نابودی اسلام در دنیا و هراس در بین مسلمانان هستند.

 

وی با بیان اینکه اسرائیل دین تحریف شده یهودیت را ملاک برتری در دنیا می داند، اظهار کرد:مسلمانان با یکپارچگی و چنگ زدن به قرآن توطئه های دشمنان را نقش بر آب کنند.

 

بهجت تاکید کرد:تنها راه موفقیت مسلمانان در برابر دشمنان اسلام وحدت و همراهی با رهبر جهان اسلام حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) است.

 

 اتحاد مسلمانان را راهکار مقابله با دشمنان اسلام است

 

محمد عقیل شیهک زهی، امام جمعه اهل سنت جاسک در گفتگو با خبرنگار هرمز اظهار کرد:یهود دشمن قسم خورده مسلمانان است و با جنایات غیر انسانی درصدد نابودی اسلام است.

 

وی اتحاد مسلمانان را راهکار مقابله با دشمنان اسلام دانست و افزود: بزرگان و علمای اسلام با تبعیت از رهبر معظم انقلاب( مدظله العالی) جهان اسلام را متحد کنند و به مقابله با دشمنی یهود بپردازند.

 

شیهک زهی تصریح کرد:جامعه اهل سنت و  تشیع هرمزگان با اتحاد وهمدلی همگام با جامعه جهانی اقدام تروریستی اسرائیل و به آتش زدن نوزاد فلسطینی را محکوم می کند و خواستار مقابله با تروریست است.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است