منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۲
شناسه خبر: 209372
گروه :خبر

یک روزنامه صهیونیستی به اظهارات وزیر جنگ این رژیم درباره ترور دانشمندان هسته‌ای ایران واکنش نشان داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، روزنامه صهیونیستی هاآرتص در مطلبی به بررسی اظهارات وزیر جنگ این رژیم درباره ترور دانشمندان هسته‌ای پرداخت. به اعتقاد این روزنامه یعلون در گفتگو با روزنامه اشپیگل آلمان به صورت ضمنی اعلام کرد که اسرائیل ممکن است به دنبال ترور دانشمندان هسته‌ای ایران باشد.

وی در پاسخ به این سوال که “آیا باز هم شاهد مرگ دانشمندان هسته‌ای ایران از طریق حمله یا ویروسی‌کردن شبکه‌های رایانه‌ای ایرانی‌ها هستیم یا خیر؟” گفت: ما باید آماده دفاع از خود باشیم. من مسئول جان دانشمندان ایرانی نیستم.

یعلون همچنین احتمال حمله به تاسیسات هسته‌ای ایران درصورت تخطی از توافق هسته‌ای و حرکت به سمت برنامه تسلیحاتی را رد نکرد.

در این مصاحبه وزیر جنگ رژیم صهیونیستی بار دیگر  ادعاهای اسرائیل درباره توافق هسته‌ای میان ایران و 6 قدرت جهانی را تکرار کرد. یعلون هشدار داد که این توافق می‌تواند ایران را به یک کشور هسته‌ای تبدیل کرده و کاهش تحریم‌ها می‌تواند باعث انتقال پول‌های آزاد شده ایران به گروه‌های تروریستی شود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی