منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵ - ۸:۴۸
شناسه خبر: 334116
گروه :خبر
حجت-السلام-رستگار-رفتارنیوز-بندرعباس-160x131
 

نماینده ولی فقیه سپاه هرمزگان عنوان کرد:

استکبار محکوم به شکست است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) استان اظهار کرد: استکبار در مبارزه با دین مبین اسلام محکوم به شکست است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت الاسلام رستگار مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان، در گفتگو با خبرنگار  رفتار نیوز، با اشاره به تاریخ تحمیل جنگ به پیامبر اسلام (ص) وبا بیان این مطلب که کفر همه چیز را کنار گذاشت، جامه ی اسلام پوشید و اسلام بدلی را پایه نهاد ، تصریح کرد: جبهه باطل همواره رو به شکست رفته است و اسلام به هیچ وجه در مبارزه با کفر از پای در نخواهد آمد.

 

 

وی با بیان این مطلب که کسانی که طراحی فتنه ۸۸ را در دستور کار قرار دادند ملبس به لباس روحانیت بودند و مروجان اسلام بدلی، امروز از مجموعه روحانیت هستند گفت: بزرگترین خطر کنونی ترویج اسلام بدلی به جای اسلام ناب محمدی است.

 
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان افزود: دشمن هنگامی که موفقیتهای جمهوری اسلامی ایران را می بیند و مشاهده می کند که ابهت غرب و شرق فرو ریخته است ، با پول و لجستیک مسلمانها ، جنگ درون تمدنی را طرح ریزی کرده و به دنبال نابودی اسلام است.

 
حجت الاسلام  رستگار با اشاره به سه نوع اسلام تکفیری با پایه ریزی عربستان ، اسلام افراطی با پایه ریزی انگلیس و اسلام سکولار با پایه ریزی ترکیه گفت: برخی می خواهند اسلام رحمانی که اسم جذاب و شیرینی دارد را در ایران ترویج دهند و حتی مسوولان نیز بر این طبل می کوبند و می گویند ما اسلام رحمانی را صادر خواهیم کرد و حتی در دانشگاهها هم دارند این تفکر را ترویج می کنند.

 

 

وی بیان کرد: اما بزرگترین گفتمان جمهوری اسلامی صدور “اسلام ناب محمدی” است چرا که جمهوری اسلامی دنیا را به حرکت در آورده و در صدد تشکیل تمدن اسلامی است.

 

 

وی  با اشاره به حادثه یازده سپتامبر گفت: دشمن در یازده سپتامبر خود زنی کرد و پس از ده سال متوجه شد که در راه انداختن جنگ تمدن اشتباه کرده چرا که خود دچار خسارت جانی و مالی شده و مردم از آن تنفر پیدا کرده اند.

 

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است