منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۲
شناسه خبر: 345950
گروه :خبر
IMG_3207

امام جمعه رودان با بیان اینکه بعضی از مسئولین کشور توجهی به ظرفیت داخلی ندارند و فکر می کنند ملت هم از استکبار ستیزی خسته شده، تصریح کرد: استکبار ستیزی ملت ایران از بین نمی رودو مسئولین به تذکر رهبر انقلاب عمل کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ حجت الاسلام سید مهدی تاج زاد امام جمعه رودان در خطبه های عبادی سیاسی امروز شهرستان با اشاره به وابستگی بیش از حد به دنیا و دور شدن از آخرت، اظهار کرد: سرمنشآ همه گناهها و تخلفات وابستگی بیش ار حد به دنیاست و اگر اختلاس و فیش های نجومی بوجود می آید منشأ آن در تعلقات دنیایی است و هر چه وابستگی به دنیا بیشتر شود ارتباط با آخرت کمتر می شود.

تاج زاد با بیان فضایل دهه کرامت و میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) و امام رضا(ع) افزود: اگر می خواهید دزدی و گناه در جامعه کم شود باید ایام و مناسبت های ائمه اطهار را گرامی بداریم، بجای اینکه مأمور زیاد کنیم که دزد بگیریم بیاییم اسم امام رضا(ع) و ائمه اطهار را در جامعه بیشتر ببریم در این ایام باید برنامه های ویژه ای در مساجد و ادارات شهرستان برگزار شود.

وی با انتقاد از عملکرد اداره اوقاف و امور خیریه رودان در دهه کرامت، ادامه داد: هیئت امناهای مساجد فقط کلید دار مساجد هستند، اداره اوقاف چرا تنها به زدن حکم هیئت امناء مساجد بسنده می کند، حکمی که فعالیتی در مساجد نشود بدرد نمی خورد، یک ناراحتی است که در دهه کرامت هیچ جشنی در مساجد شهرستان برپا نیست.

امام جمعه رودان با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با مسئولین وزارت اطلاعات کشور، گفت: وزارت اطلاعات متعلق به نظام اسلامی و در خدمت مردم ایران است و تعبیر رهبر انقلاب پوسته سخت نظام است، اگر این پوسته شکسته شد به اصل نظام ضربه وارد می شود.

تاج زاد تصریح کرد: وزارت اطلاعات نقش کلیدی و حساسی دارد و نباید سیاسی و جناحی عمل کند، باید چشم بینا برای این نظام اسلامی باشد، این امنیت مثال زدنی ایران در منطقه، موفقیت وزارت اطلاعات در کنار دیگر مسئولین است.

وی اضافه کرد: از اول انقلاب دشمن سعی در وارد کردن نفوذی و تخریب این وزارتخانه راداشت، نباید وزیر این وزارتخانه جناحی و حزبی کار کند و ذره ای کم بیارد، دشمن در همه جا درصدد نفوذ است.

امام جمعه رودان با بیان اینکه رهبر انقلاب در دیدار با مسئولین وزارت اطلاعات تأکید بر حفظ خط فاصل نظام اسلامی با استکبار جهانی داشتند، ادامه داد: استکبار جهانی هیچ وقت دلش به حال نظام اسلامی نسوخته و با شیطان و آمریکای جنایتکار نمی شود دست دوستی داد، حتی کشور ترکیه که این همه زیربار خواسته های آنان رفت چه طور کوتایی درست کردند.

وی با اشاره به اینکه بعضی از مسئولین کشور توجهی به ظرفیت داخلی ندارند و یا اینکه خودشان خسته شدند و فکر می کنند ملت هم از استکبار ستیزی خسته شده، تصریح کرد: تا پای جانمان باید در مقابل استکبار جهانی بایستیم و این استکبار ستیزی ملت ایران از بین نمی رود، و مسئولین هم این تذکر روشن و صریح مقام معظم رهبری را به درستی درک کنند و به آن عمل کنند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به حرکت انقلابی یک عده از اتحادیه پوشاک و البسه تهران در برخورد با واحدهایی که لباس ناجور و مخصوصا برای زنان ارائه می دادند، اظهار کرد: ما از حرکت انقلابی این عده از عزیزان حمایت می کنیم و معتقدیم چنین حرکاتی باید چند سال قبل اجرا می شد، ان شالله در شهر رودان هم این حرکات انقلابی انجام شود.

تاج زاد با انتقاد از بالا بودن قیمت کالاها در رودان نسبت به دیگر شهرستانهای همجوار، گفت: تفاوت فاحش در قیمت اجناس در شهرستان رودان با دیگر شهرهای همجوار است، جا دارد مسئولین شهرستان و تعزیرات، در این اوضاع سخت اقتصادی فکری به حال این مردم کنند.

امام جمعه رودان با اشاره به 23 مرداد سالروز پیروزی حماسه ساز حزب الله لبنان در جنگ 33 روزه مقابل رژیم صهیونیستی، تصریح کرد: در سایه ایمان و اخلاص به خداوند بود که حزب الله توانست شکست مفتضحانه ای به رژیم صهیونیستی تحمیل کند.

وی با اشاره به 26 مرداد سالروز حماسه خونین پاوه و ورود اولین گروه از آزادگان به کشور گفت: اسرا به آن صبر و استقامتی که مقابل دشمن داشتند قهرمانانه در آغوش مملکت خودشان قرار گرفتند، و اما راحل هم فرمودند که اگر روزی اسراء آمدند و من نبودم سلام مرا به آنها برسانید.

تاج زاد در پایان به اشاره به 28 مرداد سالروز کوتای آمریکایی برای برگرداندن شاه خائن به کشور خاطرنشان کرد: شاه خیانتکار ربع قرن به مردم ایران ظلم کرد و آخرش نابود شد و تمام ظالمان دنیا بفهمند مثل دیگر ظالمان به زباله دادن تاریخ می پیوندید.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی