منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۶ تیر ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۹
شناسه خبر: 203454
گروه :خبر
606288

امام جمعه بندر چارک با بیان اینکه نظام ما با استکبار و چپاول کشورهای ضعیف مخالف است افزود: استکبار ستیزی با یک توافق حل نمی شود .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به  نقل  از مروارید نیوز ، حجت الاسلام شاکری امام جمعه بندرچارک بعد از توصیه به رعایت تقوای الهی و با اشاره به مباحث خانواده گفت : مرد قوه عاقله ی خود برای اداره زندگی و زن قوه عاطفه را جهت پیوند کانون خانواده تقویت کنند.

 

 

امام جمعه بندرچارک در خطبه دوم بعد از سفارش به تقوای الهی به فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع دانشجویان و اساتید اشاره نمودند و اظهار کردند : استکبار ستیزی با یک توافق حل نمیشود نظام ما با استکبار مخالف است چه توافق بشود یا نشود ، مستکبرین قصد دارند چپاول کنند و منطقه خاورمیانه را در دست بگیرند و نا امن کنند و هنوز استکبارستیزی زنده است.
وی در ادامه افزود : رهبرفرزانه از زحمات تیم مذاکره تقدیر داشتندو تذکراتی هم دادند که تفاهنامه را بررسی کنند و مراقب حیله گری طرف های مقابل باشند.

 

 

حجت الاسلام شاکری با اشاره به 26تیر سالروز تاسیس شورای نگهبان گفت : شورای نگهبان مانند صافی است این کار مدبرانه و حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) بود همه درخانه وخانواده خود قانون نانوشته شورای نگهبان داریم همه ما اجازت نمیدهیم که هرکسی داماد وعروس خانواده ما بشود.

 

خطیب جمعه بندرچارک اظهار نمود : حرکات غیر شایسته و وحشیانه دولت عربستان باعث شد افکار جهان اسلام روشن شود.
و ی گفت :  رفتار شایسته و خوب جمهوری اسلامی با اهل سنت در داخل کشور و بیرون کشورباعث حضورپرشورمردم در روز قدس بود.

 

وی اضافه نمود : هدف جمهوری اسلامی ایران همدردی با مردم فلسطین و مردم یمن است .

 

امام جمعه شهرچارک در پایان ازحضور کم نظیر مردم شریف و همیشه در صحنه بندر چارک وحضوربیش ازپیش برادران اهل سنت و مسولین که در روز قدس هفته گذشته شرکت نمودند تشکر قدردانی کرد .

 

 

انتهای پیام /س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد