منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۷
شناسه خبر: 318698
گروه :خبر
DSC06091

امام جمعه حاجی آباد گفت: در سال اقتصاد مقاومتی یکی از وظایف نیروی انتظامی مبارزه با قاچاق است یکی از ضربات سنگین که به اقتصاد کشور وارد می شود ورود کالای قاچاق و تعطیلی صنعت کشور است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از پیارم حاجی آباد، حجت الاسلام مختاری امام جمعه شهرستان حاجی آباد در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک اعیاد شعبانیه وروز جوان اظهار کرد: جوانان هر کشور سرمایه های آن کشور هستند جوانان انقلابی کشور ما در دوران دفاع مقدس در مقابل دشمن ایستادند و در بحث سازندگی کشور بعد از جنگ و امروز در عرصه های علمی و صنعتی به خوبی درخشیدند.

 

حجت الاسلام مختاری افزود:استکبار جهانی آنقدری که از جوانان انقلاب ما می ترسد از صنعت هسته ای ما نمی ترسد جوانان کشور ما اهل مجاهده و علم دانش هستند و دشمن هم به دنبال این است که این سرمایه عظیم را با مشروبات با فسادو فحشا از دست ما بگیرد.

 

مختاری در ادامه افزود: پدر و مادرها باید در مقابل جوانانشان احساس مسئولیت کنند همان طور که پدر مسئول بزرگ کردن بچه ها است مسئول تربیت انها هم باید باشد.

 

حجت الاسلام مختاری بیان داشت: وحدت و ولایت مداری اقشار مختلف جامعه باعث اقتدار کشور می شود و دست بیگانگان را از کشور کوتاه می شود و ما با همین وحدت و همدلی که در بین مردم وجود دارد کشوری مقتدر وامن در منطقه داریم باوجود اینکه دور تا دور ما را آتش فراگرفته است و داعش تا قلب اروپا هم نفوذکرده ولی ما کشوری با امنیت بالا داریم.

 

امام جمعه حاجی آباد اظهار کرد: دولت و همه مسئولین نظام باید نیروی انتظامی و نظامی رابرای امنیت این کشور تقویت کند و نیروی انتظامی باید در حاشیه شهرو داخل شهر حضوری مضاعف داشته باشدو رابطه خود را با مردم مستحکم بکند.

 

حجت الاسلام مختاری تاکید کرد: امروز خواست همه مردم امنیت اخلاقی است از همه مردم و مسئولین و نیروی انتظامی درخواست می کنیم که با بیحجابی فحشا و منکرات مبارزه کنند.

 

مختاری تصریح کرد: در سال اقتصاد مقاومتی یکی از وظایف نیروی انتظامی مبارزه با قاچاق است یکی از ضربات سنگین که به اقتصاد کشور وارد می شود ورود کالای قاچاق و تعطیلی صنعت کشور است.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است