منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۴
شناسه خبر: 345911
گروه :خبر
741947

امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه سیاست های استکبار از ابتدای شکل گیری اسلام برای فرمانروایی برجامعه تلاش می کردند،افزود:راه آمریکا مانند راه فرعون در زمان پیامبر است و به سرنوشت دردناک فرعونیان گرفتار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ آیت الله نعیم آبادی ،نماینده ولی فقیه استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس رد خطبه های نماز عبادی سیاسی بندرعباس با بیان اینکه اوباما در رأس همه جنایات، بدی ها و ظلم هاست،گفت:اوباما کسی بود که با جهان اسلام قصد رفاقت داشت و الان در تبلیغات، آمریکا بنیانگذار داعش بوده است.

وی با اشاره به جنایان فجیح  و آشکار گروههای تکفیری دست پروده استکبار گفت: خطرناکترین گروه های خوارج هم کودکان را نمی کشتند اما آمریکا، داعش و اسرائیل کودکان بی گناه را هم می کشند، این ظالمین به مردم عادی و بی گناه هم بدی و ظلم می کنند و آنها را با رضالت تمام می کشند.

نعیم آبادی طبیعت استکبار را ظلم و مظلوم کشی دانست و تصریح کرد:سیاست های استکبار از ابتدای شکل گیری اسلام برای فرمانروایی برجامعه تلاش می کردند و اکنون  آمریکا، اسرائیل و صهیونیزم جهانی میراث دار مخالفان اسلام می باشند.

وی تاکید کرد: راه آمریکا مانند راه فرعون در زمان پیامبر است لذا اوباما هم مانند فرعون مدعی خدایی شد و از دیکتاتورهای تاریخ بود که به مظلومین ظلم می کنند یقینا  آمریکا نیز به سرنوشت دردناک  فرعونیان گرفتار می شود.

نعیم آبادی با تاکید بر  تقوای الهی افزود: عمده  گناهان ما انسان ها به علت بدگمانی است، بدگمانی بنیان همه چیز را تضییع می کند و همه چیز را به هم می زند لذا تقوای الهی راه حلی برای خروج از بدگمانی است.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان خاطرنشان کرد: تجسس ، شبیه ها، قطع رابطه ها، جنگ ها با فامیل و دوستان ریشه در بدگمانی و بدگمانی بین زن و شوهر، مادر به فرزندان و پدر به فرزندان بنیان خانواده ها را تضعیف و تضییع می کند.

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است