منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۹:۴۷
شناسه خبر: 180923
گروه :خبر
139401131540594215029434

نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت:خیزش مردم یمن و پیروی دیگر مسلمانان از اهداف و آرمان های کشورهای استقلال طلب تهدیدی برای قدرت اسرائیل است.

سیدعبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی، نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفتگو با خبرنگار پارلمانی هرمز بابیان اینکه عربستان نگران گسترش نفوذ ایران در منطقه است، گفت:کشور عربستان به جای نگرانی از قدرت طلبی و نفوذ اسرائیل در منطقه نگران قدرت اسلامی ایران است که حامی مظلومین و مردم بی دفاع است.

وی با اشاره به تحولات منطقه و موج بیداری اسلامی در خاورمیانه افزود:مردم یمن و انصار الله این کشور با الگو گیری از انقلاب اسلامی ایران علیه رژیم دست نشانده مستبد برخواستند که موجب برکناری رئیس جمهور و نخست وزیر شد لذا عربستان از این تحولات احساس خطر کرد و با حمله نظامی در صدد جلوگیری از انقلابهای مردمی و حفظ پایگاه خود برآمد.

 

هاشمی با اشاره به پیش بینی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی در پیروزی مردم یمن اظهار کرد:اسرائیل با وجود قدرت نظامی توان مقابله با مردم فلسطین و لبنان را ندارد و  از یمن با شکست دادن عربستان درس مقاومت و ایستادگی را  برای قدرت طلبان دنیا داد.

 

نماینده مردم شرق هرمزگان یادآور شد:صهیونیست برای حفظ قدرت در دنیا به دنبال کشورهایی است که منافع اش را تامین کند،لذا خیزش مردم یمن و پیروی دیگر مسلمانان از اهداف و آرمان های کشورهای استقلال طلب تهدیدی برای قدرت اسرائیل است.

 

وی با بیان اینکه صهیونیست به پیروزی عربستان در این جنگ امید داشت، خاطر نشان کرد:اراده مردم یمن و تکیه بر قدرت الهی موجب مقاومت در بر دولت های سلطه جو شد و شکست عربستان در حقیقت شکست آمریکا و اسرائیل در منطقه  بود .

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است