منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۲
شناسه خبر: 178581
گروه :خبر
images

نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت:استقلال طلبی کشورهای اسلامی منافع آمریکا را در منطقه به خطر می اندازد لذا از هر طریقی مانع از قدرت و آزادی آنان می شوند.

سید عبدالکریم هاشمی، نماینده مردم رودان، میناب، جاسک و بشاگرد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی هرمز حمله نظامی عربستان به یمن را نشانه نگرانی آمریکا از قدرت اقتصادی ، نظامی و سیاسی ایران دانست و گفت:حمله به یمن برای محدود کردن حوزه نفوذ ایران و جلوگیری از پیوستن مرزهای منطقه به ایران است.

وی با بیان اینکه مردم یمن خواستاراستقلال و آزادی هستند، افزود: الگوی انقلاب یمن برگرفته از شعارها و آرمان های ایران است که منافع آمریکا را در منطقه به خطر می اندازد.

 

هاشمی با اشاره به درگیری ها در عراق، فلسطین و سوریه اظهار کرد:استقلال طلبی کشورهای اسلامی به ضرر آمریکا و وابستگانشان در منطقه است لذا از هر طریقی مانع از قدرت و آزادی آنان می شوند.

 

نماینده مردم شرق هرمزگان با بیان اینکه دشمن از نفوذ ایران در منطقه احساس خطر می کند، تصریح کرد: حکومت های سلطنتی عربی از  قیام های کشورهای حاشیه خلیج فارس و از تاثیرپذیری جریان های انقلابی از انقلاب اسلامی ایران واهمه دارند.

 

هاشمی خاطر نشان کرد:بحران سوریه، جریان های لیبی و ایجاد گروه های داعش در عراق نمونه هایی از اقدامات پیشگیرانه در جهت توقف حرکت های انقلابی برای حفظ حکومت های استبدادی است.

 

انتهای پیام/م

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی