منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۸
شناسه خبر: 260271
گروه :خبر
13941007000817_PhotoA

تیم فوتبال استقلال با پیروزی مقابل سیاه‌جامگان ۳۳ امتیازی شد اما با یک گل مردود به صدر جدول نرسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، آخرین دیدار هفته شانزدهم لیگ برتر از ساعت 17 و 30 دقیقه در ورزشگاه آزادی بین دو تیم استقلال و سیاه جامگان برگزار شد که  بازی با نتیجه 3 بر یک به سود استقلال به پایان رسید.

در دقیقه 2 مسابقه محسن کریمی مهاجم استقلال بعد از عبور از دروازه‌بان سیاه جامگان توپ را به کناره دروازه این تیم کوبید.

در دقیقه 7 ضربه کاشته استقلال با ضربه سر مهاجم این تیم همراه شد و توپ از بالای دروازه سیاه جامگان بیرون رفت.’

استقلال در این بازی سیدمهدی رحمتی کاپیتان و دروازه‌بان و خسرو حیدری مدافع خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت.

در دقیقه 15 ضربه کاشته سیاه جامگان با ضربه سر مهاجم خارجی این تیم همراه شد و توپ از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت.

در دقیقه 18 ضربه سر جابر انصاری با اختلاف کم از کنار دروازه سیاه جامگان به بیرون رفت.

در دقیقه 24 استقلال صاحب یک ضربه کاشته پشت محوطه جریمه سیاه جامگان شد و فخرالدینی ضربه را زد که پس از برخورد به دیواره دفاعی به کرنر رفت و مدافعان سیاه جامگان ضربه کرنر را دفع کردند.

در دقیقه 29 ضربه سر جابر انصاری با اختلاف کمی از بالای دروازه سیاه جامگان به بیرون رفت.

در دقیقه 32 جابر انصاری دومین ضربه کرنر استقلال را زد که این ضربه هم حاصلی برای آبی‌پوشان تهرانی نداشت.

گل استقلال: در دقیقه 36 سجاد شهباززاده بعد از عبور از خط دفاع سیاه جامگان توپ را به محسن کریمی در محوطه جریمه رساند و او هم با یک ضربه دقیق دروازه‌ سیاه‌جامگان را باز کرد.

در دقیقه 39 ضربه سر جابر انصاری بازهم از کنار دروازه سیاه جامگان به بیرون رفت.

در دقیقه 40 اولین کرنر سیاه جامگان زده شد که حاصلی برای این تیم نداشت.

گل دوم استقلال: در دقیقه 42 شوت بازیکن استقلال از داخل محوطه جریمه به تیرک افقی دروازه سیاه جامگان خورد و توپ برگشتی را مجیدی در محوطه جریمه به سجاد شهباززاده زد که او با یک شوت گل دوم تیم استقلال را زد.

نیمه دوم:

گل اول سیاه جامگان: نیمه دوم شروع جنجالی داشت. در دقیقه 50 رضا عنایتی شوت زد که توپ را وحید طالب‌لو روی خط دروازه مهار کرد اما کمک داور به اشتباه این توپ را گل اعلام کرد. گلی که می‌توان آن را گل سیاه! نامید.

در دقیقه 64 رضا عنایتی بازهم در محوطه جریمه استقلال صاحب توپ شد که شوت او با ضربه سر میثم مجیدی به کرنر رفت.

گل سوم استقلال: در دقیقه 67  شوت سجاد شهباززاده بازیکن استقلال را دروازه‌ بان سیاه جامگان برگشت داد که آرش برهانی توپ برگشتی را تبدیل به گل سوم استقلال کرد.

در دقیقه 89 استقلال صاحب یک موقعیت گلزنی شد که دروازه‌بان سیاه جامگان توپ را مهار کرد.

استقلال با این برد 33 امتیازی شد و فقط به خاطر گل مردودی که با اشتباه کمک داور بازی برای سیاه جامگان ثبت شد آبی‌پوشان به صدر نرسیدند. استقلال اکنون تفاضل گلش 13 است اما استقلال خوزستان تفاضل گلش 14 است. سیاه جامگان هم با 9 امتیاز در رده پانزدهم جدول باقی ماند.

بیژن حیدری داور مسابقه به سالار افراسیابی، احمد امیر کامدار و رضا عنایتی از سیاه جامگان و میلاد فخرالدینی از استقلال کارت زرد نشان داد.

ترکیب استقلال:

وحید طالب لو، هرایرمگویان، میثم مجیدی( از دقیقه 76 امید نورافکن)، میلاد فخرالدینی، امید ابراهیمی، جابر انصاری، روزبه چشمی، سجاد شهباززاده، امین حاج محمدی، آرش برهانی( از دقیقه 83 فرشید اسماعیلی) و محسن کریمی( از دقیقه 85 پروپیچ).

سرمربی: پرویز مظلومی

ترکیب تیم سیاه جامگان:

محمدحسین عین افشار، میثم حسینی،کورده، سالار افراسیابی،  کیل کنیا، احمد کامدار، امیرحسین صدقی، علیرضا نقی زاده، رضا عنایتی، ایمان موسوی( در دقیقه 60  مهدی مناری‌زاده) و آلاجی سوسه( از دقیقه 46 مصطفی احمدی)
سرمربی: فرهاد کاظمی

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است