منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۸:۲۷
شناسه خبر: 358210
گروه :خبر
636106645190857516

در پی استقبال کم شهروندان رودانی از ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن فرماندار رودان گفت: ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن در سه پایگاه شهرستان رودان بصورت رایگان انجام می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ احمد محمودی فرماندار رودان در جلسه فوق العاده ستاد سرشماری نفوس و مسکن شهرستان رودان با بیان اهمیت بسیار بالای موضوع سرشماری در کشور، اظهار کرد: اقدامات صورت گرفته جهت ثبت نام اینترنتی شهروندان در سطح شهرستان رودان کافی نیست و باید تمام دستگاهها و نهادها حداکثر مشارکت را در این طرح ملی داشته باشند.

محمودی افزود: از تمامی ظرفیت های در حوزه های مختلف در این راستا استفاده شود و با برقراری تعاملی همه جانبه تلاش شود تا در طرح ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن مشارکت حداکثری صورت گیرد.

فرماندار رودان نقش دهیاران و شوراهای روستاها را در ثبت نام اینترنتی مهم دانست و تصریح کرد: دهیاران و شوراها در روستاها می توانند نقش مهمی را ایفا می کنند و با استفاده از تمامی امکانات خود به تشویق و ترغیب اهالی روستا در این طرح ملی بکار بگیرند.

وی ادامه داد: دهیاران با استفاده از دفاتر itc روستایی و ثبت نام مجزا در محل دهیاری از روستائیان می توانند گام مهمی را در این راستا بردارند.

محمودی با اشاره به فتوای رهبری و مراجع عظام بر لزوم مشارکت در این طرح ملی مهم، گفت: روحانیون در ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت عبدالله الحسین علیه السلام می توانند اهمیت موضوع را به مردم بیان کنند و از شهروندان بخواهند مشارکت حداکثری داشته باشند.

وی افزود: عملکرد ادارات در ثبت نام کارکنان خود می تواند کمک شایان به بحث مشارکت حداکثری در ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن داشته باشد.

فرماندار رودان از ثبت نام رایگان اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن شهروندان در ستاد سرشماری نفوس و مسکن شهرستان واقع در فرمانداری رودان حتی در روزهای تعطیل خبر داد و خاطرنشان کر د: تمامی اولیاء دانش آموزان می توانند با حضور در دو مرکز رایانه آموزش و پرورش شهرستان بصورت رایگان ثبت نام اینترنتی نمایند.
انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است