منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۰
شناسه خبر: 293987
گروه :خبر
13941223000104_PhotoA

وزیر خارجه عراق که در نشست اتحادیه عرب، در مقابل عربستان، از مقاومت در منطقه حمایت آشکاری کرد، در بازگشت با استقبال مردمی روبه‌رو شد.

 به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «ابراهیم الجعفری» که آخر هفته گذشته در سفری عادی، به قاهره مقر اتحادیه عرب رفت تا در جلسه وزرای خارجه این اتحادیه شرکت کند، در بازگشت، با استقبال مردم روبه‌رو شد.

وزیر خارجه عراق در نشست وزرای خارجه اتحادیه عرب، که در نتیجه آن عربستان و متحدانش، حزب‌الله را گروهی تروریستی نامیدند، در دفاع از مقاومت خطاب به وزرای خارجه عرب گفته بود که «هر کس بسیج مردمی (الحشد الشعبی در عراق) و حزب‌الله را به تروریستی بودن متهم کند، خودش تروریست است».

هیأت سعودی به هنگام این سخن، سالن نشست را ترک کرده بود.

ابراهیم الجعفری همچنین گفته بود: اگر الحشد الشعبی نمی‌بود، الان داعش به همه کشورهای منطقه رسیده بود… سید حسن نصرالله سمبل مقاومت اسلامی است و آنچه در توصیفش گفته‌ام، خیلی کم است.

الجعفری هنگام بازگشت از قاهره، زماینکه به فرودگاه بغداد رسید، با استقبال جمعی از مردم روبه‌رو شد که او را در آغوش گرفتند و بوسیدند.

سید حسن نصرالله در آخرین سخنرانی خود که دو هفته پیش برگزار شد، خطاب به عربستان و متحدانش اعلام کرد که واکنش مردمی و برخی مسئولان در کشورهای منطقه در حمایت از مقاومت مقابل اقدامات عربستان، نشانه مهمی از حمایت مردم از مقاومت است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی