منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۴
شناسه خبر: 331087
گروه :خبر
hormoz

مسئول سازمان بسیج رسانه گفت: درساعات اولیه توزیع برگه‌های طرح ” نامه‌ای به مدافعان حرم” که با اسقبال عجیب مردمی روبرو شد مجبور به تجدید چاپ برای سری سوم با تیراژ 10 هزار برگ شده‌ایم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ مسعود بصیری مسئول سازمان بسیج رسانه، با اشاره به استقبال عجیب و وسیع مردم از طرح نامه‌ای برای مدافعان حرم گفت: در ابتدای تصمیم‌گیری این سازمان برای اجرای طرح نامه‌ای برای مدافعان حرم، در تعداد و منطقه توزیع آن بحث‌های فراوانی داشتیم و تقریباً قریب به اتفاق اعضای اتاق فکر این طرح، نظرشان به مراتب چیزی بسیار کمتر از تیراژ چاپ اولیه بود.

وی افزود: بی شک مهر و محبت مدافعان بی ادعای حرم اهل بیت به دست خود اهل بیت در قلوب مردم ایران و سایر آزادیخواهان جهان نهادینه و کاشته شده است که اینگونه در حمایت از یک طرح روحیه بخش، مشارکت جدی و موثر دارند.

وی در ادامه عنوان کرد: در همان ساعات اولیه نه تنها برگه‌های چاپ شده توزیع و تمام شد، بلکه از همان دقایق نخست برگه‌های نوشته شده زیادی به دست ما می‌رسید که این موضوع نیز به شگفتی ما از میزان محبت مردم به عزیزان مدافع حرم افزود.

بصیری گفت: برگه‌های چاپ شده در چاپ سوم با هماهنگی ستادهای اقامه نماز جمعه و در برخی از ایستگاه های منتخب مترو و در شهرستانها نیز در برخی مراکز توزیع خواهد شد.

وی افزود: ان‌شاء‌الله با عنایت خداوند و نظر اهل بیت پس از دریافت‌نامه‌ها با هماهنگی و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، این برگه‌ها برای مدافعان حریم اهل بیت ارسال و پاسخ آنان دریافت و برای نویسنده نامه ارسال خواهد شد.

مسئول سازمان بسیج رسانه در مورد دیگر برنامه‌های این طرح نیز گفت: البته نامه‌ها در فرایندی ثبت و ان‌شاء‌الله در آینده‌ای نه چندان دور نمایشگاهی با همین عنوان با به نمایش گذاشتن آثار منتخب برگزار خواهد شد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور