منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۹
شناسه خبر: 315457
گروه :خبر
13950126000544_PhotoA

با توجه به برگزاری نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب امروز پنج‌شنبه دومین روز نمایشگاه شاهد استقبال گسترده اقشار مختلف است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، دومین روز از نمایشگاه بین‌المللی کتاب در حالی به ساعت آغاز خود نزدیک می‌شود که علاقه‌مندان بسیاری پشت درهای سالن‌های ورودی بخش‌های مختلف در انتظار گشودن درها هستند.

نمایشگاه کتاب تهران هر روز از ساعت 10 صبح کار خود را در شهر آفتاب آغاز می‌کند اما نکته جالب طی روز دوم نمایشگاه اینکه پیش از آغاز ساعت اعلامی و رسمی نمایشگاه جمعیت فراوان و پرشوری در این محل حضور دارند.

با توجه به تعطیلی امروز و فردا،پیش بینی می شود استقبال علاقه‌مندان از نمایشگاه کتاب در این دو روز بیشتر شده و  احتمال تمدید ساعت بازدید نمایشگاه را موجب شود.

با توجه به تغییر محل برگزاری نمایشگاه از مصلی امام خمینی (ره) و انتقال آن به شهر آفتاب مسئولان برگزار کننده گمانه‌زنی‌هایی را پیرامون ریزش مخاطبان داشتند اما طی دیروز و امروز استقبال خوب علاقه‌مندان به کتاب، برآوردها را تغییر داده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *




تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است