منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۹:۳۱
شناسه خبر: 340819
گروه :خبر
استقبال_007

ورود درب های حرمین امامین عسکرین به استان هرمزگان با استقبال با شکوه مردان و زنان هرمزگانی همراه بود، این درهای بهشتی که قرار است 6 ماه مهمان این استان باشدبعد از تکمیل برای نصب به حرمین امامین عسکرین فرستاده شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ درب های حرمین امامین عسکرین برای تکمیل به استان هرمزگان آورده شده و در بدو وروود مورد استقبال با شکوه مردان و زنان هرمزگانی قرار گرفت تا حدود 6 ماه مهمان این استان باشند و بعد از تکمیل برای نصب به حرمین امامین عسکرین فرستاده شوند.

لازم به ذکر است همشهریان هرمزگانی از هفته آینده می توانند با مراجعه به کارگاه های تکمیل این درها از روند تکمیل آن ها بازدید نمایند.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان