منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۹:۲۳
شناسه خبر: 352722
گروه :خبر
img_2598

امام جمعه توکهور و هشتبندی عوض شدن ذائقه های دینی و ازدواج های تجملاتی را بعنوان یک ضد ارزش در جامعه معرفی نمود و تصریح کرد: ریشه همه مشکلات فرهنگی عدم استفاده و درک درست از فضای مجازی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از میناب جنوب،حجت الاسلام والمسلمین بارانی در پنجمین مجمع بسیج شهرستان میناب گفت: یک جامعه پویا با هدف مشخص زمانی تحقق می یابد که عمل جهادی با همکاری همه نهادهای فرهنگی فرهنگ دینی در جامعه نهادینه شود.

وی افزود: سیره نورانی اهل بیت(علیهم السلام) یک اقیانوسی است که همه معارف و اهداف فرهنگی جامعه را می شود از دل این اقیانوس جستجو کرد.

امام جمعه توکهور و هشتبندی  ارائه راهکار برگرفته ازسیره اهل بیت در تقویت پایه های فرهنگی جامعه موثر دانست واظهار داشت: همه راهکارها باید در مسیر حرکت دین باشد .

بارانی بیان داشت: بروز بسیاری از مسائل و مشکلات فرهنگی از جمله طلاق های عاطفی به دلیل عدم بیان فرهنگ دین به نسل جوان در جامعه است .

خطیب جمعه توکهور و هشتبندی با بیان اینکه فرهنگ بی عفتی و بی حجابی وفرهنگ طلاق یک معضل بزرگ فرهنگی در جامعه است گفت: برای رفع و بر طرف کردن معضل طلاق با ارائه راهکار همراه با شناخت و معرفت و با پیوست های فرهنگی در جامعه تلاش شود.

وی عوض شدن ذائقه های دینی و ازدواج های تجملاتی را بعنوان یک ضد ارزش در جامعه معرفی نمود و تصریح کرد: ریشه همه مشکلات فرهنگی عدم استفاده و درک درست از فضای مجازی است.

حجت الاسلام و المسلمین بارانی تاکید کرد: دشمن در جنگ نرم یک حرکت پرشتابی را با برنامه ریزی دنبال می کند لذا با شناخت ارزش ها و نهادینه کردن سیره ناب اهل بیت در جنگ نرم با دشمن باید سلاح هایمان به روز کنیم.

بارانی اذعان داشت: ماهواره در جنگ نرم منسوخ شده و جایی دیگر در جنگ نرم ندارد اما به جای آن انواع شبکه های مجازی در گوشی های همراه بزرگترین تهدیدی است که ریشه همه مشکلات فرهنگی در عدم شناخت و درک درست از فضای مجازی دنبال می شود.

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان