منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴ - ۹:۵۹
شناسه خبر: 270098
گروه :خبر
3

معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش جناح از حضور 600 فرهنگی در دوره ضمن خدمت بهداشت روان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، محمد باقر جمالی، معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش جناح گفت: توجه به بهداشت روان از مسائل مهم در مدارس به شمار می رود که پیگیری آن از اساسی ترین رسالت های آموزش و پرورش می باشد .

جمالی افزود : پیشرفت تکنولوژی و استفاده روزافزون دانش آموزان از فضای مجازی ، لزوم توجه به بهداشت روان را بیش از پیش نشان می دهد .

وی با اشاره به نقش اولیاء تصریح کرد : باید رابطه خانه و مدرسه تنگاتنگ باشد تا اولیا و مربیان به صورت مداوم از وضعیت دانش آموزان آگاه شوند و بتوانند در جهت تربیت صحیح آنها گام بردارند .

معاون پرورشی و فرهنگی اداره  آموزش و پرورش منطقه افزود: همه معلمان بایستی برای پیشرفت و ارتقا سطح علمی دانش آموزان و جلوگیری از آسیب های اجتماعی در بین دانش آموزان به بهداشت روان توجه کنند.

کارشناس ضمن خدمت اداره آموزش و پرورش جناح در مورد برگزاری این دوره گفت : این دوره  30ساعت بوده و حدود 600 نفر از فرهنگیان منطقه در آن شرکت داشته اند .

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است