منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۵
شناسه خبر: 337078
گروه :خبر
1798795

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان بیان کرد: کشتی هایی طبق استاندارد بین المللی و با هزینه ارزانتر در داخل تولید می شود لذا خرید کشتی های غیرایرانی باعث ضربه زدن به تولیدات داخلی و اشتغال جوانان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ غلامعلی نعیم آبادی امام جمعه بندرعباس در خطبه های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه حسد یکی از عوامل مهم غیبت است، گفت: حسد از مخرب ترین عوامل در تاریخ بشیریت است که باعث وقوع بسیاری از جنگ ها شده است حسرت تا زمانی که در دل افراد قرار دارد بد نیست اما به محض اظهار آن گناه است.

 

وی افزود: افراد حسود در برابر شما تعریف و تملق می کنند اما پشت سرتان غیبت می کنند که از نشانه های حسد است و در حقیقت افراد حسود دارای دل بیماری هستند.

 

امام جمعه بندرعباس با اشاره به تاریخ که وهابیت، قبور اهل بیت(ع)  را نابود کردند، اظهار کرد: اگر در آن دوران حکومت اسلامی وجود داشت هیچگاه چنین اتفاقی نمی افتاد همانطور وجود مدافعین حرم به برکت جمهوری اسلامی است لذا باید قدر این نظام را بدانیم هرجند که کسی ادعا نمی کند که این نظام معصوم است اما کافی است برکت وجود فرزندان خود را ببینیم که مردانه  ایستاده اند.

 

 

نعیم آبادی ادامه داد: آن زمان همین ملت بود اما حاکمیت سالم نداشت اگر در همان موقع حاکمیت اسلامی وجود داشت هیچ گاه اجازه نابودی قبور اهل بیت(ع) را نمی داند لذا امیدواریم با مردانگی و ایستادگی مدافعین حرم قبور بقیع را بازسازی کنیم.

 

وی با اشاره به سالگرد اتفاقی که برای روحانیت افتخار و برای طاغوت پیچارگی است، بیان کرد: 81سال قبل در شهر مسجد گوهرشاد مشهد هم اتفاق زیبا و هم زشتی رخ داد از این بعد که علما برخواشتند و علیه کشف حجاب با هدایت کردن مردم در مسجد قرار گرفتند اما مسجد را به توپ بستند در گذشته زنان برای حفظ حجاب خود به دبی مهاجرت کردند  لذا به تمام خواهران و دخترانم توصیه می کنم که شما در این مملکت حجاب خود را نگه دارید زیرا یکی از ایده های استکبار جهانی است و ناخواسته دام آنان قرار نگیرید.

 

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه کار عقرب نیش زدن است، اظهار کرد: سالروز وحشی گری های رضاشاه قلدر که به فرمان انگلستان انجام می شد، روز عفاف و حجاب نام گذاری شده است لذا هوشیار باشد تا از گزند آمریکا و خواسته های آنان در امان باشد چون امریکا ذاتا خبیث و دزد است.

 

وی  با اشاره به اینکه راه نجات از سختی ها پرداخت مالیات است، تصریح کرد: مالیات قانون مملکت و پرداخت آن واجب  و برای مدیریت و  آبادانی هر جامعه ای ضروری است و روری که مملکت با مالیات اداره شود روز خوشی آن مملکت است.

 

نعیم آبادی افزود: با توجه به اینکه مالیات حق قانونی جامعه است اما قانون گذاران تلاش کنند که افراد تحت فشار قرار نگیرند و به گونه ای نباشد که از عهده پزداخت آن خارج شود و از هسته باز خارج شوند.

 

وی با بیان اینکه در حال حاضر در استان صنعت کشتی سازی توانمند شده است، گفت: هم اکنون کشتی هایی طبق استاندارد بین المللی و با هزینه ارزانتر در داخل تولید می شود ونیز زمینه اشتغال بیشتری را می تواند فراهم کند اما کشتی رانی، کشتی های غیرایرانی را بر کشتی های داخلی ترجیح می دهد که باعث ضربه زدن به تولیدات داخلی و اشتغال جوانان است.

 

امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه کشتی سازی ظرفیت بالا و توان اشتغال زایی دارد، خاطرنشان کرد: از استاندار و وزیران خواهش می کنم که با وجود تشکیلات عظیم، اقدامی انجام ندهند که صنعت کشتی سازی تعطیل شود لذا اگر می توانیم تولید کنیم  از تولیدات داخلی استفاده کرد چون در غیر این صورت خیانت به مملکت است.

 

انتهای پیام/ی

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند