منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۱
شناسه خبر: 264531
گروه :خبر
شورا ورزش (1)

رئیس ورزش و جوانان بشاگرد اظهار کرد:با برنامه ریزی دقیق توسط هیئت های ورزشی می توان استعدادها را در سطح استانی و کشور شکوفا کرد و بهترین راه برای استعدادیابی استفاده از مدارس شهرستان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از بشاگرد نیوز، ابراهیم صفری پور، رئیس اداره ورزش و جوانان بشاگرد گفت: شهرستان بشاگرد دارای پتانسیل های ورزشی بسیار خوبی است که با برنامه ریزی دقیق توسط هیئت های ورزشی می توان استعدادها را در سطح استانی و کشور شکوفا کرد و بهترین راه برای استعدادیابی استفاده از مدارس شهرستان است.

وی بر ایجاد تقویم ورزشی توسط هیئت ها تاکید کرد و افزود: در حال حاضر مهمترین چیز برای هیئت های ورزشی شهرستان تقویم ورزشی است و تمامی مسابقات و برنامه های ورزشی باید همزمان با سایر شهرستان های استان برگزار شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان بشاگرد بیمه ورزشی را برای تمامی ورزشکاران یک ضرورت دانست و عنوان کرد: تمامی هیئت ها و رشته های ورزشی برای بیمه کردن ورزشکاران خود اقدام کنند؛ چرا که اگر ورزشکاری دچار مصدومیت شد در آینده دچار مشکل و هزینه های درمانی نشود.

صفری پور از آمادگی سالن های ورزشی برای استفاده بانوان خبر داد و گفت: بانوان شهرستان نیز مثل آقایان می توانند از سالن های ورزشی شهرستان بشاگرد برای برگزاری مسابقات استفاده کنند.

 

در ادامه جلسه مسئولین هیئت های فوتبال، والیبال، کوه نوردی، تنیس روی میز، تیراندازی، کاراته و ورزشهای همگانی مشکلات و راهکارهایی را عنوان کردند و از برنامه های آینده خود در سال جاری خبردادند.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی