منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۷
شناسه خبر: 231933
گروه :خبر
IMG14032598

فعال عرصه اقتصاد مقاومتی در پرورش میگوی شهرستان میناب گفت: در اجرای اقتصاد مقاومتی دولت باید از ظرفیت های بسیج کمک گیرد تا بنحو مطلوب انجام شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  میناب جنوب، احمد درویشی نخلی فعال در عرصه اقتصاد مقاومتی در زمینه پرورش میگو در شهرستان میناب با اشاره به وجود ظرفیت و پتانسیل های موجود در تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: تنها راه برون رفت از مشکلات و ایجاد اشتغال پویا و کارآمد برای جوانان انجام صحیح اقتصاد مقاومتی توسط دولت عنوان کرد.

 

درویشی با اشاره به اظهارات اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر رعایت اصول 9 گانه برجام به دولت  افزود: وارد شدن دولت بصورت عملی در عرصه اقتصاد مقاومتی تنها راه حل مشکلات جامعه را حل خواهد کرد و مذاکرات و برجام گرهی را از این مشکلات بر نخواهد داشت.

 

وی بیان داشت: سپاه و بسیج پیشتاز عرصه اقتصاد مقاومتی است و این سیاست را بصورت عملی دنبال می کند و توانسته با ورود جوانان به این عرصه اشتغال هزاران نفر از جوانان را محقق سازد.

 

بسیجی فعال در عرصه اقتصاد مقاومتی در زمینه پرورش میگو ،حائز رتبه اول در شهرستان میناب اظهارات خود را در  زمینه فعالیت خود در عرصه اقتصاد مقاومتی این گونه بیان کرد: در اجرای طرح پرورش میگو دولت هیچ کمکی در بحث گرفتن تسهیلات و غیره به بنده مبنی بر عدم توجیه اقتصادی نشده در صورتی که شیلات استان این موضوع را یعنی اقتصادی بودن آن را تایید کرد.

 

درویشی با فعالیت در این عرصه توانسته با دریافت تسهیلات از بسیج سازندگی شهرستان میناب زمینه اشغال 6 نفر از جوانان این شهرستان را بصورت مستقیم فراهم کند.

 

این بسیجی فعال سپاه و بسیج را پایه گذار اقتصاد مقاومتی دانست و تحقق و عملی نمودن آرمان های نظام و ورود دولت نیز بصورت عملی به این عرصه تحقق بخش اقتصاد مقاومتی در کشور عنوان نمود و گفت: دولت تنها به بیانیه و جلسه اکتفا نکند و در راستای دستورات صریح مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی گام بردارد.

 

انتهای پیام/س

 

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است