منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۳۳
شناسه خبر: 363054
گروه :خبر
40707572132784102a

فعال دانشجویی دانشگاه هرمزگان با بیان اینکه برکناری اعضای کابینه دولت، تدارک انتخاباتی دولت یازدهم است، اظهار کرد: تغییر فانی در روزهایی که زمزمه فساد چندهزار میلیاردی در صندوق ذخیره فرهنگیان شائبه های گوناگونی را بوجود می آورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ عباس توکلی، فعال دانشجویی دانشگاه هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمزپرس، با اشاره به برکنار گذاشته سه وزیر کابینه دولت گفت: نکته جالب در اعلام این خبر که دولت در چند روز گذشته سه وزیر خود را کنار گذاشته این است که دولت اصرار دارد این تغییرات را با تیتر استعفا مخابره کند.

وی ادامه داد: با انتشار اخبار تغییر اعضای کابینه دولت، عده ای در این بین اینگونه تغییر و تحولات  را تدارک انتخاباتی دولت یازدهم می دانند.

فعال دانشجویی دانشگاه هرمزگان با بیان اینکه داستان استعفای علی اصغر فانی، وزیر آموزش و پرورش اجباری است، اظهار کرد: با وجود اینکه وزیر آموزش و پرورش می گوید که استعفا نداده و در حال آماده شدن برای روز استیضاح مجلس می باشد اما رسانه های وابسته به دولت معتقدند که وی استعفا داده است.

توکلی بیان کرد: اگر بحث استعفا یا برکناری وزیر آموزش و پرورش را کنار بگذاریم تغییر فانی در روزهایی که زمزمه فساد چندهزار میلیاردی در صندوق ذخیره فرهنگیان و مجلس شورای اسلامی نیز طرح استیضاح وزیر را در دستور کار داشته است شائبه های گوناگونی بوجود می آید که مجلس تصمیم داشت حقایق پشت پرده فساد را بررسی کند که مجالش نشد.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت