منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۸
شناسه خبر: 289203
گروه :خبر
hormoz

استرالیا خبر داد برخی تحریم‌های ضدایرانی را تسهیل می‌کند و برخی دیگر همچنان باقی خواهد ماند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ استرالیا خبر داد برخی تحریم‌های ضدایرانی را تسهیل می‌کند و برخی دیگر همچنان باقی خواهد ماند.

استرالیا با دنبال کردن قدرت‌های جهانی، تحریم ها علیه ایران را تسهیل کرد.

دولت استرالیا امروز (چهارشنبه) خبر داد همکاری در زمینه تجارت و بازرگانی برای معاملات با ارزش بیشتر از 14 هزار و 436 دلار آمریکا، شامل نهادهای ایرانی دیگر نیاز به تاییدیه ندارند.

وزارت امورخارجه و تجارت استرالیا در بیانیه‌ای اعلام کرد درحالیکه برخی تحریم‌های ضدایرانی را که در سال 2008 به دلیل فعالیت هسته‌ای جمهوری اسلامی اعمال شده بود اکنون به حالت تعلیق درآورده اما همچنان برخی تحریم‌های غیرهسته‌ای برجای خود باقی هستند.

تحریم‌های ضدایرانی که هم چنان از سوی استرالیا برجای خود باقی است شامل محدودیت حمل و نقل و تکثیر کالاهای حساس، تحریم‌های تسلیحاتی و بالستیک و تحریم‌ها علیه برخی اشخاص و شرکت‌های خاص می‌شود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است