منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۶
شناسه خبر: 369677
گروه :خبر
img_0084

امام جمعه حاجی آباد گفت: نفوذ و استحاله فرهنگی نقطه مقابل انقلاب و انقلابی گری است که این نفوذ در برخی از خواص مسئولان ما صورت گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پیارم حجت الاسلام والمسلمین مختاری امام جمعه حاجی آباد در جمع بسیجیان و پاسداران ناحیه حاجی آباد ضمن عرض تبریک این هفته بسیج اظهارکرد: بسیج یک ارگان و نهاد نیست بسیج یک فرهنگ و طرز تفکر است و چون نهاد و ارگان نیست زمان و مکان و موقعیت جغرافیایی خاصی هم ندارد و در ادامه ایشان خلاصه ای از فرمایشات مقام معظم رهبری را برای بسیجیان بیان کرده و فرمودند امام با تأسیس بسیج انقلاب ما را برای همیشه تاریخ ماندگار کردند.

وی اظهار داشت: فرهنگ و تفکر بسیجی، فرهنگ دین مداری، خدا محوری و ولایت مداری است و هرکس با فرهنگ عاشورا آشنا باشد و آن را عمل نماید بسیجی است.

امام جمعه حاجی آباد بیان داشت: امروز فرهنگ بسیجی از مرزهای ما عبور کرده و بسیج ثمرات بسیار زیادی چه در دفاع مقدس ، سازندگی ، علمی و هم اکنون هم در بحث فرهنگی داشته است.

وی اضافه کرد:غرض از راه اندازی بسیج فقط بعد نظامی نیست، بسیجی باید در همه عرصه ها نمونه باشد و حرف اول را بزند و بسیج را یک فرهنگ و طرز تفکر و اعتقاد بیان نمودند و به همین دلیل بسیجی و فرهنگ بسیجی مقدس است و باید این قداست را حفظ کنیم.

مختاری تاکید کرد: نکته مهمی که باید از آن غفلت نکنیم تفکر انقلاب و انقلابی ماندن است امروز کشور نیازمند این تفکر است، دشمن با توجه به پیشینه تاریخی که از انقلابهای متعدد دارد هیچ انقلاب بیش از دو و سه دهه نمی تواند دوام بیاورد مگر اینکه تفکر انقلاب به نسلهای دهه های بعد انتقال پیدا کند، که دشمن همین را نشانه گرفته و به دنبال از بین بردن تفکر انقلابی در بین جوانان ما است.

امام جمعه حاجی آباد عنوان کرد:نفوذ و استحاله فرهنگی نقطه مقابل انقلاب و انقلابی گری است که این نفوذ در برخی از خواص مسئولان ما صورت گرفته است.

وی با اشاره به انتخابات کشور امریکا افزود: برای ما هیچ فرقی ندارد که کی رئیس جمهور امریکا است زیرا امریکا همیشه دشمن تراز اول جمهوری اسلامی ایران بوده و هست و در قضیه برجام هم برای همگان روشن شده با توجه به پایبند بودن ایران در قضیه برجام ولی آمریکا پیمان شکنی کرد و خود اوباما که طرح برجام را چیده بود به برجام پایبند نبود حالا رئیس وجمهوری که تاز انتخاب شده انتظاری ازش نمی رود.

 مختاری هدف امریکا از مذاکره با ایران و برجام را نفوذ عنوان کرد و افزود: امریکا برای نفوذ به ایران و برای اینکه ما می توانیم با دستی که به خون مسلمانان آغشته است دست بدهیم و این را می خواستند برای ملت ما جا بیندازند و ملتی که مورد استحاله قرار گرفت تفنگ هم که در دست داشته باشد وقتی رغبتی برای این کار ندارد به سمت دشمن تیری شلیک نمی کند.

وی افزود: بسیجی باید دارای قدرت فکر و تفکر قوی باشد و مسائل سیاسی روز را بتواند تحلیل کند ، کنکاش کند ، بسیجی نباید ساده اندیش و سطحی نگر باشد و قانونمند در همه امور باشد، اگر بر کشوری نوای دلنشین تفکر بسیجی طنین انداز شد چشم طمع دشمنان و جهانخواران از آن دور خواهد گردید

امام جمعه حاجی آباد عنوان کرد:بسیج وبسیجیان اهل اقدام در برابر تهدیدات دشمنان اسلام هستند و با اخلاص ،شجاعت وبا روحیه الهی و انقلابی درخط ولایت قرار دارند.

سرهنگ امیری کیا فرمانده ناحیه حاجی آباد  با بیان این مطلب که فرمان تاریخی امام خمینی مبنی بر تشکیل بسیج نسخه شفابخش برای انقلاب اسلامی بود افزود: امام خمینی بدرستی دریافته بود که تشکیل بسیج یک نسخه شفا بخش و یک راهکار عملیاتی و قابل پیاده شدن برای رهایی همه ملت ها از بند ظلم و استکبار است و امروز ثابت شد که نسخه مقاومت یک اقدام درستی است.

 امیری کیا افزود: امروز مقاومت اسلامی ضمن الگوگیری از بسیج ضربات بسیار مهلکی را به استکبار وارد ساخته و هر روز دنیا شاهد فروپاشی اردوگاه غرب در سطح منطقه می باشد و بسیج این افتخار را دارد که یک نیروی سازش ناپذیر و پیرو مکتب عاشورا و تحت فرماندهی رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
توقیف یک فروند شناور و کشف ۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در کیش ذلت گاهی از جانب مسئولین به مردم کشور تحمیل می شود/ دولت باید به فکر چرخاندن چرخ های اقتصاد باشد از هنجار شکنی دانشگاه با اجرای موسیقی زنده تا برخورد توهین آمیز با مسئول بسیج علوم پزشکی قاچاق کالا مرکب مرگ جوان سلامگو در محورحسنلنگی-بندرعباس شد رزمایش بیست هزار نفری مدافع حرم در هرمزگان برگزار می شود تکیه بر توان داخلی رمز موفقیت در عرصه دفاع است/ تعهدات بین المللی ابزاری برای حفظ منافع کشورهای زورگوست تردد بیش از ۴۰۰هزار خودور سنگین در محور بندر شهید رجایی به بندرعباس ولایت فقیه استمرار حرکت انبیاست /انتهای لیبرالیسم آزادی اخلاقی و اجتماعی است/ مذاکرات،دستاورد شهدای هسته ای را از چنگمان درآورد سواحل مکران ما را به چهارگوشه جهان وصل می کند/ احداث بزرگترین موج شکن کشور در جاسک توسط ارتش درمان به موقع ایدزعامل مهم کنترل بیماری در جامعه است / وجود ۱۰۰ هزار فرد مبتلا به ویروس ایدز ناشناس در کشور