منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۴
شناسه خبر: 274146
گروه :خبر
همایش_007

رئیس دادگستری استان : در سال 93 دومین رتبه را در کشور داشت در سال94 تا اواخر آذر ماه رتبه سوم را داشته است بیش از 60 تن مواد مخدر داشته ایم .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حجت الاسلام المسلمین محمد صادق اکبری، رئیس دادگستری استان هرمزگان با اشاره : این استان ازکاهش جرائم خشن برخوردار است، گفت : ویکی از مهم ترین اهداف ما احقاق حق افراد است.

وی افزود:که یکی از شاخص ها عملکرد ی بررسی میزان وجودی کاهش پرونده ها است با توجه به اینکه استان هرمزگان در شهریور سال 1392 حدود 82 هزار پرونده را دارا بوده است که توانسته ایم 44 هزار600 پرونده را کاهش یابد به این منظور که تقریبا به نصف پرونده های موجوده کاهش پیدا کرده است.

رئیس دادگستری هرمزگان با بیان اینکه تعداد پرونده های موجود در برخی شهرستان استان اظهار کرد: دو رقمی می باشد و امیدواریم با کاهش این تعداد پرونده باشیم.

وی افزود: استان هرمزگان بیشترین مشکلش  قاچاق  مواد است که  در سال 92 رتبه اول در سطح کشور از حیث بیش از 102 تن کشف رتبه اول  و در سال 93  دومین رتبه را در کشور داشت در سال94 تا اواخر آذر ماه رتبه سوم را داشته است بیش از 60 تن مواد مخدر داشته ایم .

اکبری با توجه به مجموعه کشف مواد در این سه سال گفت: با کشف مواد 218 تن انواع مواد مخدر  که شامل یک محموله 7هزار 300 کیلوی تریاک ومحموله 900 کیلو هروئین بوده است.

وی افزود: با برنامه ریزی های که صورت گرفته امیدواریم استان را برای قاچاق مواد استانی نا امن که توان ترانزیت و واردات مواد  را نداشته باشد.

رئیس دادگستری تاکید کرد:یکی از اعضای بزرگ باند مواد مخدر به نام تمساح خلیج دستگیر و در زندان به سر می برد وبا گردش مالی بیش از 500میلیون تومان است که که توسط دست اندرکاران توانسته ایم بیست درصد که بیش از دو هزار میلیارد تومان  است گرفته شود و این فرد در یکی از مناطق شرقی استان با شغلی به ظاهر بنگاه داری مشغول به کار بود است و در برخی از کشورهای همسایه نقس اساسی را ایفاء داشته است .

اکبری تصریح کرد:از دیگر مباحث مهم در استان حفظ حقوق بیت المال است که با تلاش همکاران توانسته ایم 5 هزار 239 هکتار از اراضی تصرف شده رفع تصرف کنیم.

وی افزود: در مبارزه با دریا خواری که در بندرعباس و جزایر مانند کیش و قشم و سایر مناطق ساحلی نشین در حفظ آن اقدامات خوبی صورت گرفته شده است.

اکبری خاطر نشان کرد:استان هرمزگان به دلیل همجواری با کشورهای همسایه و جزء استان ای ممنوعه در ورود اتباع بیگانه معرفی شده است اما شاهد ورود و خروج غیر قانونی این اتباع هستیم.

انتهای پیام/پ

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است