منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۲
شناسه خبر: 175854
گروه :خبر

براساس ادعای یک سایت محلی، با تصمیم هیات دولت و در اتفاقی غیر منتظره علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان، استاندار مرکزی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، سایت محلی ندای زاهدان مدعی شده است که با تصمیم هیات دولت و در اتفاقی غیر منتظره علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان، استاندار استاندار مرکزی و جایگزین مقیمی که اینک معاون سیاسی وزیر کشور شده است شد. همچنین جمشیدنژاد معاون سیاسی استاندار به عنوان سرپرست استانداری سیستان و بلوچستان منصوب شده است. همچنین مقیمی معاون سیاسی وزیر کشور با نمایندگان استان برای مشورت در خصوص انتخاب استاندار جدید جلسه فوری تشکیل داده است.

یکی از نمایندگان استان به ندای زاهدان گفت در جلسه با معاون وزیر کشور برخی نمایندگان استان از جابجایی علی اوسط هاشمی ابراز ناراحتی کردند اما بعضی نمایندان نیز از این اقدام استقبال کردند. این نماینده جنوب استان افزود : معاون سیاسی وزیر کشور گفته است با توجه به پیچیدگیهایی که در خصوص انتخاب استاندار مرکزی ایجاد شده بود و همچنین برخی درخواستها مبنی بر جابجایی علی اوسط هاشمی وزارت کشور به این جمع بندی رسیده است.

همچنین اخبار رسیده به ندای زاهدان حکایت از این دارد که وزارت کشور پنج گزینه را برای استانداری سیستان و بلوچستان در نظر دارد. اولین گزینه علی اصغر جمشید نژاد است که با توجه به شناخت و همکاری مشترک با مقیمی معاون وزیر کشور از شانس بالایی برخوردار است. همچنین شنیده شده است دولت به وزارت کشور اعلام کرده انتخاب اولین استاندار زن در سیستان و بلوچستان را نیز بررسی کند که در این شرایط زهرا اربابی معاون فعلی استانداری از شانس بالایی برخوردار خواهد بود.

از دکتر بندانی سرپرست فعلی دانشگاه سیستان و بلوچستان، علی باقریان معاون یونسی دستیار رییس جمهور و همچنین امینی استاندار سابق سیستان و بلوچستان به عنوان دیگر گزینه های استانداری سیستان و بلوچستان نام برده می شود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است