منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۰
شناسه خبر: 309621
گروه :خبر
13900920115600_PhotoA

مؤسسه اعتبارسنجی استاندارد اند پورز چشم‌انداز رشد اقتصادی فرانسه را منفی ارزیابی و اعلام کرد: رشد اقتصادی این کشور در دراز مدت در معرض تهدید قرار دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، مؤسسه اعتبارسنجی «استاندارد اند پورز» روز جمعه چشم‌انداز رشد اقتصادی فرانسه را منفی ارزیابی کرد.

مؤسسه اعتبارسنجی استاندارد اند پورز روز جمعه رتبه اعتباری فرانسه را در وضعیت «AA» قرار داد و چشم‌انداز رشد اقتصادی این کشور ا منفی ارزیابی کرد.

این مؤسسه اعتبارسنجی با صدور بیانیه‌ای در این باره اعلام کرد: «به رغم کاهش کسری بودجه کشور در سال 2015، ثبات بدهی‌های فرانسه در شرایط نامطمئن ازسرگیری اقتصاد کشور، تورم پایین و احتمال لغزش بودجه‌ای در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آتی همچنان در معرض تهدید قرار دارد.»

بنابر اعلام مؤسسه اعتبارسنجی استاندار اند پورز، چشم‌انداز اقتصادی «منفی» بدان معناست که رشد اقتصادی فرانسه در دراز مدت در معرض تهدید قرار دارد و احتمال آن وجود دارد که رشد اقتصادی فرانسه طی سال جاری کاهش یابد.

استاندارد اند پورز در نوامبر سال 2013 برای آخرین بار رتبه اعتباری فرانسه را از AA+ به AA کاهش داد و در ماه اکتبر سال 2014 چشم‌انداز اقتصادی آن را از وضعیت پایدار به منفی تنزل داد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است