منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۰
شناسه خبر: 178745
گروه :خبر
index
 

حضور بیش از ۱۰۰ شرکت کننده :

استارتاپ ویکند بندرعباس کلید خورد

اولین استارتاپ ویکند بندرعباس شب گذشته با حضور بیش از ۱۰۰ شرکت کننده در بندرعباس آغاز شد و تا جمعه شب ادامه دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل  از خانه فرهنگ و هنر استان هرمزگان، این مراسم که از سوی پارک علم و فناوری هرمزگان و با همکاری موسسه علمی آموزشی نانو صنعت تدارک دیده شده بود، علاوه بر شرکت کنندگان، دکتر مرتضی حقیری زاده مشاور عالی استاندار هرمزگان، عباس امینی زاده شهردار بندرعباس، تراب ذاکری مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری ها و رئیس میز استان هرمزگان در کمیسیون چشم انداز و نخبگان مجمع تشخیص مصلحت نظام، نجاتی عضو شورای شهر بندرعباس، دکتر ادیبی رئیس مرکز رشد پارک علم و فناوری و دیگر مسوولان نیز حضور داشتند، پیرامون کار و کارآفرینی و نقش افراد در توسعه آن بحث و تبادل نظر شد.

بعد از سخنرانی کلیدی تراب ذاکری رئیس میز استان هرمزگان در کمیسیون چشم انداز و نخبگان مجمع تشخیص مصلحت نظام، شهردار بندرعباس نیز در این زمینه با حاضران سخن گفت.

میزگرد بررسی چالش های کارآفرینی استان هرمزگان نیز از دیگر برنامه هایی بود که با حضور چهار نفر از کارآفرینان استان هرمزگان برگزار شد و پس از بحث در این زمینه به سوالات شرکت کنندگان پاسخ دادند.

۴۵ نفر از کسانی که برای طرح ایده خود نامنویسی کردند روی سن رفتند و در مدت زمان یک دقیقه برای حاضران از ایده هایشان سخن گفتند. پس از اینکه ایده ها مطرح و حاضران آن را شنیدند، رای گیری برای بهترین ایده ها با حضور شرکت کنندگان آغاز شد و در نهایت ۱۰ ایده برتر انتخاب شده از سوی حاضران معرفی شد. طراحان ۱۰ ایده برتر برای جزئیات بیشتر و یارگیری برای تکمیل گروه بار دیگر روی سن رفتند و جزئیات بیشتری از ایده هایشان را به حاضران توضیح دادند و در نهایت تیم بندی نیز انجام شد تا مقدمات شروع فعالیت گروه ها از امروز پنجشنبه آغاز شود.

این مراسم فردا جمعه با معرفی گروه های برتر از سوی داوران به کار خود پایان می دهد.

داوری استارتاپ ویکند بندرعباس را بابک تراکمه معاون عمرانی استانداری هرمزگان و عبدالرضا نادری پور مدیر بیمه معلم استان هرمزگان را بر عهده دارند.

 

انتهی پیام/م

 

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان