منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۹
شناسه خبر: 339763
گروه :خبر
IMG_9377
 

رئیس ستاد امربه معروف ونهی از منکر پارسیان عنوان کرد:

از ۳۴ بانوی محجبه شاغل در ادارات پارسیان تجلیل شد

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر پارسیان اظهار کرد: به مناسبت هفته عفاف و حجاب از ۳۴ بانوی محجبه شاغل در ادارات پارسیان تجلیل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛ حجت الاسلام والمسلمین میرزایی  رئیس ستاد امربه معروف ونهی از منکر شهرستان پارسیان خطاب به بانوان اظهار کرد: شما بانوان شاخه ای از درخت تنومندی هستید که افتخار این را دارید در نظام مقدس اسلامی، اصالت و هویت خود که نمادی از زن مسلمان  و زن باهویت ایرانی است را نشان دهید.

 

امام جمعه پارسیان با اشاره به فرمایشات پیامبرگرامی اسلام(ص) درخصوص امر به معروف و نهی از منکر گفت: اگر امر ونهی در جامعه ایران اسلامی  توسط مردم انجام نگیرد دولت به معنای خاص خود توانایی این کار را ندارد.

 

 

میرزایی با بیان اینکه بانوان شاغل با حضور بیشتر در اجتماع نقش بی بدیلی در ترویج حجاب، عفاف و پوشش اسلامی دارند اظهار کرد:  بانوان شاغل در ادارات و ارگان‌های این شهرستان باید مروجان خوبی برای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف باشند، تصریح کرد: ثمره نهادینه کردن حجاب و عفاف در جامعه سلامت اجتماعی است و این یکی از راه‌های پیشرفت زنان جامعه به شمار می‌رود.

 

در ادامه رادمهر فرماندار پارسیان با اشاره به تقویت باورهای دینی و اعتقادی در برابر دشمن تصریح کرد: با هر زمانی که باورهای دینی و اعتقادی خود را تقویت کرده ایم توانسته ایم در مقابل  ایستادگی کنیم.

 

فرماندار پارسیان گفت: نقش بانوان در کشور ایران اسلامی بسیار تأثیر گذار و مثبت است، همانگونه که در هشت سال دفاع مقدس مردان ما در خط مقدم بودند، بانوان نیز در پشت جبهه های حق علیه باطل به امدادرسانی و خدمات می پرداختند.

 

وی افزود: امروز در غرب شاهد هستیم که از بانوان به عنوان یک ابزار و یک کالا جهت اهداف شوم خود استفاده می کنند و بایستی در مقابل جنگ نرم دشمن که از راههای گوناگون وارد شده است  برنامه فرهنگی مدون داشته باشیم.

 

فرماندار پارسیان حجاب را مستحکم ترین دژ در مقابل سیاست ها وبرنامه های غرب دانست و خاطرنشان کرد:  با تقویت باورهای دینی باید حجاب را در جامعه مهم  نهادینه کنیم و ازکودکی فرزندان خود را با فرهنگ چادر پوشیدن آشنا نماییم.

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی