منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۳
شناسه خبر: 291624
گروه :خبر
شهدا

به تازگی می بینیم که حضور شهدای پاک و عزیز کمرنگ شده این به چشم می آید اگر چه ممکن است کسانی احساس کنند از ندیدن این عکس ها، ما آن دلیر مردان را از یاد می بریم اما اشتباه آنان همین است که چه عکس آنان را ببینیم و چه نبینیم باز هم در خاطرمان جاودانه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، وقتی چشم به شهر می اندازیم ، کم و کاستی هایی در بندرعباس هویداست، همه چیز به چشم می خورد اما جای کسانی خالی است که روزگاری جان در راه پایداری همین آب و خک دادند. آنان که با قطره قطره خون خود ایستادگ کردند و آینده ی هموطنان خود را رقم زدند.

چهره ی شهر با حضور عکس های آنان است که کامل تر و زیباتر دیده می شود. از هر گوشه که گذر کنیم با دیدن عکس هایشان همیشه یادمان می ماند که آرامش کنونی ما از شجاعت جسورانه آنان نشأت می گیرد.

شهدا_001

اما به تازگی می بینیم که حضورشان کمرنگ شده این به چشم می آید اگرچه ممکن است کسانی احساس کنند از ندیدن این عکس ها، ما آن دلیر مردان را از یاد می بریم اما اشتباه آنان همین است که چه عکس آنان را ببینیم و چه نبینیم باز هم در خاطرمان جاودانه است.

468846

در برابر فداکاری این مهربانان پول چه ارزشی دارد اما متاسفانه با نا مهربانی بعضی دوستان مورد بی مهری قرار گرفتند، به علت تبلیغات بعضی مشاغل و محصولات که در ازای آن هزینه و مبلغ گزافی دریافت می کنند و از جان گذشتن آن ها را از یاد بردند و عکس و تابلوهای آن ها به شکل چشم گیری کم شد، حتی اگر تمام تابلوها و بیلبورد های شهر را هم پر از عکس هایشان کنیم باز هم جای لحظه ای که آن شیران میهن در برابر دشمن مقابله کردند و به شهادت رسیدند را نمی گیرد.

491126

اما بهتر است که همیشه نگاهمان آنان را ببیند تا دلمان آرام بگیرد. اینان مردان خداوندند که از میهنشان با ایستادگی دفاع کردند و اجازه ندادند که دشمن به خاک ما تجاوز کنند. به هر موفقیتی که می رسیم باز هم نام آنان است که افتخاراتمان را چندین برابر می کند.

 

پس باید در گوشه به گوشه ی شهر عکس و یاد زیبای آنان نظاره گر ما باشد و ما هم با یاد آنان به امنیت آینده مان مطمئن باشیم. آن ها بودند که به ما هدف زندگی کردن را آموختند، ما باید ادامه ی راهشان را دنبال کنیم تا سربلند در برابر دشمنان ایستادگی کنیم.

 

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود