منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۵
شناسه خبر: 182894
گروه :خبر
image242326

سران و علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با بیان اینکه از پیام ظریف به عربستان شگفت زده شدیم، عنوان کردند که ارسال پیام جهت تبریک به آل سعود هیچ ضرورتی نداشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، سران و علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان در واکنش به پیام اخیر وزارت خارجه کشورمان به عادل بن احمد الجبیر وزیر خارجه عربستان سعودی با بیان اینکه ارسال پیام جهت تبریک به آل سعود هیچ ضرورتی نداشت عنوان کردند که از پیام ظریف به عربستان شگفت زده شدیم.

از پیام ظریف به عربستان شگفت زده شدیم
مولوی سید محمد درتکیده یکی از علمای اهل سنت چابهار  با بیان اینکه از پیام ظریف به عربستان شگفت زده شدیم، بیان کرد: در شرایطی که آل سعود مردم مظلوم یمن را مورد حمله قرار داده است این اقدام وزیر خارجه کشورمان درست نبود.
وی ادامه داد: با وجود جنایت های آل سعود و حمله به کشور مسلمانی چون یمن و قتل و عام مردم مظلوم آن ارسال پیام تبریک به آل سعود نقطه تائیدی بر این جنایت ها بوده است.

ارسال پیام ظریف با حمایت ایران از یمن منافات دارد/ مبادا یمن را فراموش کنیم
محمد شه بخش بزرگ طایفه شه بخش با بیان اینکه ارسال پیام ظریف با حمایت ایران از یمن منافات دارد، اظهار داشت: در چند روز گذشته از سوی سعودی ها هواپیمای کشورمان که حامل کمک های بشر دوستانه به مردم یمن بود تهدید نظامی صورت گرفت لذا وزارت خارجه باید بیشتر دقت کند.
وی با بیان اینکه مبادا مردم مظلوم یمن را فراموش کنیم، ادامه داد: این اقدام وزارت خارجه در مورد ارسال پیام تبریک اصلا درست نبوده و وزارت خارجه در تصمیم گیری ها باید بازنگری کند.
ارسال پیام تبریک به آل سعود هیچ ضرورتی نداشت
مولوی عبدالواحد توحیدی پور یکی از علمای اهل سنت زاهدان با بیان اینکه ارسال پیام تبریک به آل سعود هیچ ضرورتی نداشت، گفت: ارسال پیام تبریک از سوی وزیر خارجه کشورمان در شرایطی که در کمتر از چند ماه گذشته این کشور مخالفت ها و دشمنی های زیادی چون تعرض به دو زائر ایرانی و عدم عذر خواهی رسمی و دشمنی با مسلمانان یمن و جلوگیری از ورود زائران ایرانی به این کشور و روابط خاصی که با غرب دارند به هیچ عنوان درست نبود.
وی ادامه داد: این پیام تبریک تائیدی بر جنایت های آل سعود چون تعرضات و دشمنی ها با مسلمانان بود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است