منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۰
شناسه خبر: 278609
گروه :خبر
13941107000711_PhotoA

پدر نامزد سوشا مکانی پس از خروج از دادسرای فرهنگ و رسانه گفت: از تمام رسانه‌ها و سایت‌های خبری که اخبار کذبی را در مورد من و دخترم منتشر کردند شکایت می‌کنم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، پدر نامزد سوشا مکانی اظهار داشت: از تمام رسانه‌ها و سایت‌هایی که اخبار کذبی را مورد من و دخترم منتشر کردند و من را یک آدم جعلی خوانده‌اند شکایت می‌کنم.

وی افزود: سوشا رسماً با خانواده به خواستگاری دختر من آمد و ما جشن نامزدی گرفتیم و حتی عکس‌های این جشن هم وجود دارد ضمن اینکه صیغه محرمیت هم بین آنها جاری است.

پدر نامزد سوشا مکانی ادامه داد: اینکه تصاویر شخصی سوشا و نامزدش از چه کانالی بیرون رفته خبر ندارم فقط این را می‌دانم که برخی از رسانه‌ها و سایت‌ها به این موضوع دامن زدند و گفتند که این عکس‌ها، عکس نامزد سوشا نیست.

وی تأکید کرد: من پس از اینکه جریان سوشا حل شود شکایت خود را علیه این سایت‌ها تا آخر پیگیری می‌کنم مشخص نیست چه کسی این عکس‌ها را منتشر کرده و نمی‌دانم چرا تا الان افرادی را که اقدام به این کار کرده‌اند شناسایی نشده‌اند.

وی تصریح کرد: کاش حداقل قوه قضائیه بیانیه‌ای می‌داد که اخبار منتشر شده کذب محض است آیا نباید از خانواده‌ای که آبرویشان رفته اعاده حیثیت شود؟ سوشا هم مثل میلیون‌ها آدم دیگر به خواستگاری رفته تنها فرقش این بوده که فوتبالیست است و شهرت دارد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است