منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۷
شناسه خبر: 347581
گروه :خبر
20160817_115459

در همایشی با حضور فرماندار سیریک ، امامان جمعه اهل تسنن، تشیع، مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان سیریک از 10 نفر از خبرنگاران فعال و پیشکسوت حوزه شرق استان و شهرستان سیریک تجلیل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ، میرمرسل ایزدی پور، فرماندار شهرستان سیریک در همایش تجلیل از خبرنگاران حوزه شرق هرمزگان گفت: خبرنگاران انسان های تلاشگر ، خستگی ناپذیراند که به دنبال کمک به اصلاح و توسعه جامعه در بخش های مختلف هستند و سعی می کنند تا کاستی ها ، ضعف ها و نقاط قوت و برجسته به مردم معرفی شوند.

 فرماندار شهرستان سیریک اظهار کرد:  در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی در روز17 مردادماه به پاسداشت تلاشگران عرصه نشر و بیان حقایق در چهارجوب خبر به نام روز خبرنگار مزین شده است.

وی افزود: خبرنگاران انسان های متعهد می باشند که با قلم و بیان صریح و صادقانه در مسیر آگاهی بخشی و حقیت نگاری جامعه گام بر می دارند و در این راه پر مشقت و پرتکاپو و مملو از هیاهو با استواری بر عزم و اراده راسخ خویش ایستاده اند و تلاش می کنند.

ایزدی پور خاطرنشان کرد: خبرنگاران با هدف حذف ضعف ها و تقویت فرصت های جامعه به سمت پیشرفت  و توسعه  سرزمین و جامعه خویش حرکت می کنند و بدون هیچ چشم داشت و توقع به فعالیت ها و رسالت اصلی خود گام بر می دارند.

در پایان این همایش از 10 نفر از خبرنگاران پویا ، فعال شهرستان و حوزه شرق استان با اهدای تندیس ، لوح تقدیر و هدایایی ارزنده تجلیل شد.

انتهای پیام/ق

انتهای پیام/ت

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی