منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۵
شناسه خبر: 178839
گروه :خبر
 

پرونده سیاه یک روزنامه در توهین و تمسخر؛

از توهین به امام خمینی(ره) تا انتشار حرف های سانسوری +تصاویر

همانطور که از اسم روزنامه جهان صنعت مشخص است باید در زمینه اقتصادی فعالیت کند به بیان موضوعاتی اجتماعی و خلاف عرف جامعه پرداخته است که متأسفانه تا کنون با این اقدامات این روزنامه برخوردی نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، چندی است روزنامه ها و برخی از رسانه هایی که گرایش های اصلاح طلبانه دارند، در اقدامی عجیب به سمت قبح زدایی و اشاعه فحشا در جامعه قدم برداشته اند.

در این راستا روزنامه جهان صنعت علیرغم نام آن که باید در زمینه اقتصادی فعالیت کند به بیان موضوعاتی اجتماعی و خلاف عرف جامعه پرداخته که متأسفانه تاکنون با اقدامات این روزنامه برخوردی نشده است.

این روزنامه طی روزهای گذشته در مطلبی طنز با عنوان ‘ازدواج سپید در برابر ازدواج قهوه‌ای’، ضمن تمسخر و توهین به سنت الهی ازدواج، اقدام به تبلیغ ازدواج سپید (یا همان زندگی دختر و پسر بدون حدود و ثغور شرعی و قانونی) پرداخته است.

در بخشی هایی از این مطلب آمده: ‘این ازدواجه خیلی خوبه، مثل اون ازدواج قدیمی‌ها نیست که آدم به خاک سیاه بشینه، خوش می‌گذره‌’

در ادامه این مطلب آمده است: حالا اون ازدواج کم بود، یه ازدواج دیگه اومده به اسم ازدواج سپید! یعنی اون اولی سیاهه؟

نویسنده مطلب در ادامه تمسخر خود به سنت نبوی ازدواج می نویسد: یه رابطه خیلی ریزی بین رنگ سفید و آزادی وجود داره. در دهه 40 در انقلاب سفید هم همین اتفاق افتاد‌! این ازدواج سپید نتیجه سخت گیری های ازدواج سنتیه. وقتی شما از اونور هی فشار میاری، اینطوری از اینور میزنه بیرون.

این روزنامه همچنین در اولین روزهای انتشار خود در سال 94 در مطلبی با عنوان «عید خود را چگونه گذراندید؟» به نقل از «محمدرضا ستوده» نوشته است:
«…من تقریباً 90 درصد کارهایی که در عید انجام داده را نمی توانم بگویم حالا شما را نمی دانم. کمترین خلاف من در تعطیلات خواب بود که آن‌هم گاهی آدم خواب‌هایی می بیند که در بیداری 15 سال زندان و 270 ضربه شلاق دارد!.

در جایی دیگر با تمسخر فضای اسلامی حاکم بر ایران نوشته است: تازه این وضعیت من و امثال من است که از تهران خارج نشدیم و تعطیلات را زیر سایه مسوولین انتظامی و امنیتی کشور سپری کردیم‌. خودتان تصور کنید آنهایی که از کشور و از زیر این سایه خارج شدند تعطیلات خود را چگونه گذرانده‌اند‌! احساس خفگی می کنم. دلم می خواهد بگویم در عید چه‌کار کردم، اما هر چه می گردم حتی یک صحنه قابل پخش هم وجود ندارد!»

 

 

روزنامه «جهان صنعت» در ویژه نامه نوروزی امسال خود نیز در مطلبی با عنوان «جامعه شیعی نیاز به حزب ندارد» در مصاحبه ای با «محمد هاشمی» به نقل از «مژگان فرجی»، چنین آورده است:

«آقای مرعشی هم می گفتند که یک‌بار به آقای هاشمی گفتم برای چه این‌همه زحمت می کشید، به استراحت بپردازید.

این روز نامه در ادامه با توهین به امام خمینی (ره) از ناامیدی بنیانگذار انقلاب در پیروزی انقلاب اسلامی نوشته است: آقای هاشمی به من گفت سه مرتبه و زمان هایی که حضرت امام (ره) از مبارزه ناامید شده بودند من از تهران تا نجف رفتم تا ایشان را برای ادامه تشویق کنم و موفق هم شدم. …»

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است