منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۰
شناسه خبر: 216287
گروه :خبر
IMG_7190

فرماندار پارسیان گفت : دولت یازدهم از ظرفیت‌های بومی و محلی و نخبگان برای توسعه شهرستان استفاده خواهد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر، محمد رادمهر فرماندار پارسیان در نشست مطبوعاتی با خبرنگاران شهرستان گفت: دولت نگاه ویژه‌ای به نخبگان و سرمایه‌های علمی دارد.

 

 

وی اضافه کرد: دولت تاکنون در بخش‌های درمان و آموزش پزشکی و توسعه این بخش از جامعه موفقیت‌های خوبی کسب کرده که نمونه آن برخورداری ۱۰ میلیون ایرانی از بیمه هست و اینکه هزینه‌های درمان بیماران از ۳۷ درصد به حدود ۴ درصد کاهش یافته است.

 

 

فرماندار پارسیان گفت: کشور از مدتها با چالش هسته‌ای روبرو بود که توانست در یک همفکری ملی و قدرت دیپلماسی این گفتگوها را به سرانجام برساند و تعاملی سازنده با کشورهای جهان بوجود آورده است.

 

 

رادمهر در ادامه خاطر نشان کرد: دولت در زمینه کاهش نرخ تورم و خروج کشور از رکود و تثبیت نرخ ارز نیز موفقیت‌هایی داشته که به صورت مستقیم بر بازار تأثیر گذاشته و امنیت اقتصادی و معیشتی مردم را تضمین کرده است.

 

 

فرماندار پارسیان تأثیرات جهانی و ملی را به صورت مستقیم بر روند زندگی مردم و همچنین مردم شهرستان مهم دانست و گفت: همه انواع تغییراتی که کشور صورت می‌گیرد به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر مردم ما در پارسیان تأثیر می‌گذارد که خدا را شکر تغییرات به نفع ملت ایران و مردم پارسیان در حال پیشرفت است.

 

 

رادمهر تزریق ۱۷۵ میلیون تومان در طول دو سال گذشته را یکی از هدایای دولت یازدهم برای توسعه شهرستان دانست و گفت: این میزان اعتبار در فصل‌های مختلف شهرستان هزینه شده است و امیدواریم با رفع تحریم‌ها و گشایشی که در کشور ایجاد می‌شود این اعتبارات نیز افزایش پیدا بکند.

 

 

فرماندار پارسیان استفاده از ظرفیت‌های علمی و دانشگاهی کشور برای توسعه شهرستان را یکی از برنامه‌های آتی این فرمانداری عنوان کرد و گفت: بسیاری از جوانان این شهرستان در دانشگاه‌های داخلی و خارجی مشغول به تحصیل هستند که اگر همفکری صورت بگیرد می‌تواند منشأ خیرات و برکات زیادی برای شهرستان باشد.

 

انتهای پیام /س

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است