منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۷
شناسه خبر: 254064
گروه :خبر
image533804

در بررسی وعده های رئیس جمهور روحانی، اعتباربخشی به پاسپورت ایرانی به عنوان وعده ای که شاید در طول دوسال اخیر نه تنها عملی نشد بلکه هر چه از این وعده می گذرد نشانه های کاهش یافتن اعتبار گذرنامه ایرانی بسیار محسوس است و در عمل اتفاق می افتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛در بررسی وعده های رئیس جمهور روحانی، اعتباربخشی به پاسپورت ایرانی به عنوان وعده ای که شاید در طول دوسال اخیر نه تنها عملی نشد بلکه هر چه از این وعده می گذرد نشانه های کاهش یافتن اعتبار گذرنامه ایرانی بسیار محسوس است و در عمل اتفاق می افتند.

در این کلیپ به بررسی گوشه ای از بی حرمتی ها نسبت به مسافران و عدم ویزا دادن ها حتی به شخصیت های دولتی کشور آمده است تا مهری دیگر بر وعده های تحقق نیافته دولت تدبیر و امید باشد.

Flash version 10,1 or greater is required

You have no flash plugin installed

Click here to download latest version

53454

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند