منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۲
شناسه خبر: 186393
گروه :خبر
images

مخابرات شهرستان قشم که در چند سال گذشته ناتوانی خود را در زمینه های مختلف ثابت کرده است این روز به دلیل نداشتن کابل تلفن مشترکین را سردرگم کرده است .

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  قشم آزاد ، عده‌ ای از شهروندان شهرستان قشم از عملکرد واحد پشتیبانی شرکت مخابرات این شهرستان در رفع خرابی اینترنت ، قطعی مکرر خطADSL و کابل کشی اعلام نارضایتی کرده و می ‌گویند که شرکت مخابرات هیچگونه توجهی به درخواست‌های مردمی در خصوص حل مشکلات ندارد و کسی جوابگوی مردم نیست .

مسئول کانون جوانان شهرستان قشم در این باره به خبرنگار قشم آزاد گفت : کابل های تلفن این کانون بیش از ۹۰ روز پیش به سرقت رسیده  و طی تلفن و نامه نگاری این مشکل را به مخابرات این شهرستان گزارش داده شد اما مخابرات این شهرستان تا کنون هیچ اقدامی برای نصب کابل های تلفن نکرده است .

وی افزود : مخابرات در قبال مشترکین وظایفی دارد که نصب کابل تلفن ها به صورت رایگان یکی ازاین وظایف مخابرات است ولی مخابرات شهرستان قشم به بهانه این که کابل تلفن نداریم به خواسته مشترکین بی توجهی می کند .

یکی دیگرشهروندان قشم در این خصوص به خبرنگارقشم آزاد ، گفت : کابل های تلفن خانه ما در تاریخ ۱۰/۱۲/۹۳ به سرقت رسید که بلافاصله این مورد با سامانه به مخابرات اطلاع داده شد اما هیچ پیگیری در این خصوص صورت نگرفت .

وی ادامه داد : برای رفع مشکل حضوری به مخابرات این شهرستان مراجعه کردیم که رییس مخابرات با بیان اینکه هیچ کابلی در سال جدید به این مخابرات داده نشده است آب پاکی را روی دستمان ریخت و گفت باید فعلا بدون تلفن و اینترنت سر کنید .

این شهروند اظهارداشت : مخابرات شهرستان قشم در سال های گذشته خدماتی خوبی را به مشترکین نداد ، وقت مشکلی پیش بیاید مردم را دچار درسر می کند و به جای این که مشکل را حل کند مشترکین را با امروز و فردا کردن کلافه می کند .

معتادان که همیشه برای جامعه معضل بوده اند این روزه ها با به سرقت رساندن کابل های تلفن مردم شهرستان قشم را آسی کرده اند .

استفاده از ظرفیت و پتانسیل های بسیار بالای اینترنت در دنیا و به ویژه در عصر ارتباطات و انفجار اطلاعات به عنوان یک نیاز مهم بشر امروزی به شمار می رود زیرا هر فرد از جامعه بشری برای رفع حداقل نیازهای خود و ارتباط برقرار کردن با محیط اطراف خود به اینترنت احتیاج دارد امیدواریم مخابرات شهرستان قشم به فلسفه وجودی خود پی ببرد و به خواسته های مردم توجه ویژه داشته باشد چراکه شهروندان در قبال پرداخت هزینه ها نیازمند ارائه خدماتی مطلوب هستند .

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان