منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۷ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۹
شناسه خبر: 227433
گروه :خبر
آذرخش-بندرعباس-و-رسالت-کرمان9-415x260

پس از برگزاری آخرین دیدار تیم فوتسال آذرخش در نیم فصل اول لیگ برتر و شکست 8 بر 3 برابر دبیری تبریز ، عباس روزپیکر به عنوان سرمربی تیم از سمت خود استعفا داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پایگاه خبری ورزش پنج، مشکلات ریز و درشت تیم آذرخش و بی توجهی مدیران این باشگاه بالاخره کار خود را کرد و روزپیکر مجبور شد استعفا دهد.

مربی آرام و جوان فوتسال کشور پس از پشت سرگذاشتن مشکلات فراوان و به پایان رساندن نیم فصل ، با توجه به عملی نشدن قول های مسئولین باشگاه و بی اعتنایی آنها ترجیح داد از سمت خود استعفا دهد.

سرمربی آذرخش گفت:  پس از گذراندن یک مقطع دشوار در اوایل فصل که بدون برگزاری بازی تدارکاتی مناسب و عدم جذب بازیکنان مورد نظر که منجربه متحمل شدن دو باخت در ابتدای فصل شد، علت آن تنها وجود استرس ناشی از قرار نداشتن در شرایط مسابقه بود ، ضمن اینکه مطالبات اعضای تیم نیز پرداخت نشد. ما انتظار داریم که مسئولین باشگاه حداقل کاری کنند تا شرایط اول فصل تکرار نشود.

وی ادامه داد،ما از اواسط نیم فصل در اکثر دیدارها در نیمه اول نتایج بسیار خوبی کسب کرده ایم اما در بازیها یی که باخته ایم، نتیجه را در نیمه دوم واگذار کرده ایم، که این موضوع بدلیل مصدومیت 5 -6 بازیکن اصلی ما  در طول مسابقات بوده و چون در ابتدای فصل در جذب بازیکنان ضعیف عمل کردیم نتایج آن اینجا خود را نشان می دهد.

ما 9 بازیکن یکدست داریم و شما تصور کنید 4 بازیکن شما مصدوم باشند و بقیه بازیکنان نیز  سن و سال کمی دارند و تجربه لازم  برای رقابت با تیم های لیگ برتر و کسب نتیجه لازم را ندارند.

روزپیکر افزود، به مسئولین باشگاه بارها اعلام کرده ایم لااقل درصدی از مطالبات اعضا تیم را پرداخت کنید که تا الان هیچ پرداختی نداشته ایم. اعلام کرده ایم که با توجه به فرصت اندک اقدام به جذب دو بازیکن خوب بشود و برای قرار داشتن در شرایط مسابقه با توجه به تعطیلی 23 روزه لیگ چند بازی با تیم های لیگ یکی در نظر بگیرند که متاسفانه تا این لحظه کوچکترین توجهی به حرف های ما نشده است و کار آنها شده پشت گوش انداختن مشکلات و حرف های ما.

سرمربی آذرخش در انتها گفت: مردم عزیز هرمزگان از تیم بازی زیبا و نتیجه می خواهند و کاری به حواشی ندارند . من دیگر نمی خواهم بیشتر از این با احساسات مردم بازی بشود و از بی اعتنایی مسئولین باشگاه خسته شده ام ، زیرا آنها حاضر نیستند حتی حرف بازیکنان را بشنوند و به هیچ کدام از قول ها عمل نکرده اند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی