منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۷
شناسه خبر: 228513
گروه :خبر
781172
 

رد پای رکود اقتصادی به هرمزگان رسید؛

از افزایش قیمت آرد تا رکود بازار نان سنگک در میناب

با افزایش قیمت آرد به نرخ آزاد افزایش قیمت و رکود بازار فروش نان سنگک نگرانی نانوایی داران شهرستان میناب را به همراه داشته است.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز از میناب ، رنجبری یکی از نانوایی داران شهرستان میناب در گفتگو با خبرنگار ما ، ضمن ابراز گله مندی نسبت به عدم توجه کافی مسئولین ذیربط در نرخ گذاری نان های سنگک و با توجه به افزایش قیمت آرد و غله افزود: با افزایش قیمت به تناسب، قدرت خرید مردم  نیز در خرید نان های سنگک کاهش پیدا کرده که این امر موجب دلسردی فعالیت نانوایی های سنگک در شهرستان شده است.

 

وی  با اشاره به مراجعه های مکرر و نامه نگاری های انجام شده با اداره بازرگانی در جهت رفع این مشکل گفت: بنده تا الان نامه نگاری های بسیاری را در این خصوص برای چاره اندیشی به اداره بازرگانی انجام داده ام  ولی تا کنون موفق به اعلام نتیجه از این نامه نگار ی ها  نشده ایم.

 

رنجبری عنوان داشت: کاهش تعداد نفرات ، درآمد کم در نتیجه فروش تعداد نان  کم تر از سابق ،بدهکاری و کاهش مشتری از نمونه های بارز این نانوایی هاست که متصدی های نانوایی سنگک ها در میناب  با آن دست و پنجه نرم می کنند.

 

وی عنوان کرد: من خودم مجبور شدم دو نفر از کارگرانم را از کار بیکار کنم تا بتوانم حقوق باقی کارگرانم را بدهم متاسفانه با این قیمت کم و نبود مشتری و قیمت بالای خرید آرد توان اداره نانوایی بسیار سخت شده است.

 

وی اشاره ای به فعالیت نانوایی های سنگگ در شهرستان میناب کرد و بیان داشت: با توجه به افزایش قیمت آرد و غله نانوایی داران شهرستان میناب با همان قیمت اولیه در سطح شهرستان خود فعال هستند.

 

این نانوادار خاطر نشان کرد: در جهت تبادل بازار باید آرد و غله را با یک قیمت مناسب و نرخ گذاری دقیق  در اختیار نانوایی های سنگک  قرار بدهند و موازنه چرخه توزیع در سطح جامعه ایجاد شود.

 

انتهای پیام/س

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی