منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۰
شناسه خبر: 281707
گروه :خبر
13940903000954_PhotoA

ارتش سوریه اعلامیه‌هایی را با هواپیما در سطح استان «حلب» پخش کرده است که از آن‌ها می‌خواهد تا اندکی دیگر صبر کنند، چرا که ارتش سوریه در راه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، ارتش سوریه در اقدامی همراه با پیشروی سریع در نقاط مختلف استان «حل»« اعلامیه‎هایی را در سطح استان «حلب» با هواپیما پخش کرده است.

در این اعلامیه آمده است:

از ارتش سوریه به اهالی، طوایف، خانواده ها و شهروندان عزیز حلب

به اطلاع می رساند عملیات ارتش سوریه آغاز شده و تا نابودی آخرین تروریست توقف نخواهد داشت.

تروریست‌ها را از خانه و کاشانه خود بیرون کنید؛ چه، ارتش در راه است و تروریست‌ها را تار و مار خواهد کرد.

ای عزیزانی که صبر پیشه کرده‌اید؛ سوریه آغوش گرمی است که مأوای شماست و ارتش آن چون دژی از شما محافظت خواهد کرد. شجاع باشید و به تروریست‌ها، نه، بگویید.

ای عزیزان، سوریه دلی چون دریا دارد و نسبت به کسانی که راه را گم کرده‌اند بخشنده است.

شما را به زمین گذاشتن سلاح و روی آوردن به حل و فصل اوضاعتان دعوت می‌کنیم؛ که در آن صورت مورد استقبال گرم و محبت ارتش واقع خواهید شد.

سوریه سرزمین اسلام و عربیت، سرزمین تنوع، پایداری و همزیستی برای همه اقوام و طوایف است.

دست در دست هم سوریه را بهتر از آنچه بود آباد خواهیم کرد.

پیروزی در راه است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است