منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴ - ۹:۵۲
شناسه خبر: 242350
گروه :خبر
man-world

مردم “روستای وی” بشاگرد در اقدامی خود خوش گیرنده های ماهواره خود را به امید راه اندازی شبکه دیجیتال تحویل دادند هم اکنون با گذشت 18 ماه هیچ اقدامی از سوی مسئولین انجام نشده و برای برقراری تماس باید مسافت شش کیلومتری را طی کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، ناصر شهدادی دهیار “روستای وی” در گفتگو با بشاگرد نیوز با اشاره به جمع آوری داوطلبانه ماهواره ها توسط مردم این روستا گفت:مردم روستای وی به امید راه اندازی شبکه های دیجیتالی گیرنده های ماهواره خود را جمع کردند اما با گذشت بیش از یک سال از این اقدام خبری از راه اندازی شبکه های دیجیتال نیست.

 

 

 

 

شهدادی اظهار کرد: صدا و سیما استان قول مساعد برای راه اندازی شبکه های دیجیتال  داده بود اما مردم روستا تنها به سه شبکه آنالوگ یک، سه و خلیج فارس دسترسی دارند.

 

 

 

 

 

وی با اشاره به اختلالات تلفن همراه در روستای وی گفت: نزدیک دو ماه است که آنتن همراه اول IR70 اختلال دارد و روزانه چندین بار قطع و وصل می شود و مسئولان مربوطه نیز پاسخگوی قطعی ها نیستند.

 

 

 

 

 

دهیار روستای وی با بیان اینکه مردم روستا برای ایجاد یک تماس ساده مجبور هستند شش کیلومتر را طی کنند، افزود: دکلی که در سه کیلومتری “روستای وی” قرار دارد ۱۰ روستا در بخش مرکزی را پوشش می دهد، با این نتیجه نه تنها مردم وی بلکه مردم ۹ روستای دیگر نیز با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند.

 

 

 

شهدادی یادآور شد:روستای وی در بخش مرکزی شهرستان بشاگرد و در ۵۰ کیلومتری سردشت قرار دارد و شبکه رومینگ روستایی همراه اول ( IR70 ) تنها شبکه تلفن همراه در “روستای وی” است که در دسترس مردم می باشد که آن هم دچار اختلالات پی در پی است.

 

 

 

 

انتهای پیام/م

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی