منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۸:۵۰
شناسه خبر: 345441
گروه :خبر
IMG_9735

درحالی مراسم شب شعر کرامت درپارسیان برگزار شد که شاعرانی از راههای دور خود را به این مراسم رساندند اما مسئولین پارسیان ازحضور در این مراسم چشم پوشی کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر؛شب شعر کرامت از مصوبات جلسه هماهنگی دهه کرامت در شهرستان پارسیان بود این جلسه بوده است و مصوبات این جلسه در اختیار همه ادارات قرار گرفته بود ولی بازم حضور مسئولین گلایه شاعران را در بر داشت.

از نکات قابل توجه درابتدای این مراسم این بود که شاعران مظلوم درتاریکی شب راه اداره فرهنگ وارشاد راگم کرده بودند و در کوچه های اطراف درپی یافتن راهی برای حضور درمراسم بودند.

در این مراسم 10 نفر از شاعران شهرستان حضور داشتند که با خالی بودن صتدلی های سالن شعرهای خود را که با چه رنج ومشقی سروده بودند برای همدیگر سرودند وبا نا امیدی این مراسم را به پایان رساندند.

اداره ارشاد پارسیان برای بار سوم مسیر ورودی خود را عوض می کند، واینکه حتی یک تابلویی برای مشخص شدن این اداره با یک منزل شخصی وجودندارد، همچنین راهی خاکی که اصلا در خور شأن یک مکان واداره ای فرهنگی نیست.

اعتباراتی که برای آبادانی شهر مشخص شده است آیا می تواند حداقل تابلویی را برای شناسایی برخی ادارات دولتی فراهم آورد.

IMG_9790

IMG_9752

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند