منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۳
شناسه خبر: 334542
گروه :خبر
image
 

مدير مدرسه علوم ديني بندر خمير :

ازبین بردن وحدت و همبستگی اسلامی هدف دشمنان است

مدیر مدرسه علوم دینی بندر خمیر گفت: هدف دشمنان از بین بردن وحدت و همبستگی اسلامی است و می خواهند این اتحاد را از بین ببرند و متاسفانه موفق هم شدند و دلیل موفقیت آنها غفلت و بی توجهی مسلمانان به این اصل قرآنی و اساسی است. مسلمانان از این اصل اساسی دور شدند و گرنه هیچوقت دچار پراکندگی نمی شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از لوار ، سید عبدالجلیل قتالی مدیر مدرسه علوم دینی بندر خمیر در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت : راهپیمایی روز قدس برای جوامع اسلامی یک ضرورت است .
وی در ادامه به قدسیت و تقدس سرزمین قدس اشاره نمود و افزود: اگر به تاریخچه قدس نگاهی کنیم می بینیم که اکثر پیامبران در آنجا مبعوث شدند و رسالت خودشان را در آن سرزمین آغاز کردند .
قتالی خاطر نشان کرد: پیامبران بسیاری در سرزمین قدس به معبودیت رسیدند تا جهان بشریت را به سوی هدایت دعوت کنند. از حضرت ابراهیم تا حضرت عیسی همه در این سرزمین رسالت خود را شروع نمودند و به همین خاطر است که قدس سرزمین مقدسی شده است.
مدیر مدرسه علوم دینی بندر خمیر یاد آور شد : سرزمین قدس برای همه ادیان الهی جایگاه مقدسی است و برای مسلمانان تقدس خاصی دارد زیرا مسلمانان در آنجا سلطه پیدا کردند.
قتالی اظهار کرد : انگلیس مکار ترفند های سیاسی بکار برد تا توانست یهودیان را در خاک فلسطین ساکن کند.
وی با بیان اینکه لازمه تحقق سرزمین فلسطین وحدت است ، گفت: ملت فلسطین و مسلمانان باید با هم متحد و همبسته باشند تا بتوانند از ترفندهای استعمارگران رها شوند.
مدیر مدرسه علوم دینی بندر خمیر افزود : امروزه استعمارگران و دشمنان در بین کشور های مسلمان دارند آتش فتنه به پا می کنند و آنان را به جان هم می اندازند و امنیت را از جوامع اسلامی گرفته اند.

 
مدیر مدرسه علوم دینی بندر خمیر عنوان کرد : هدف آنان از بین بردن وحدت و همبستگی اسلامی است و می خواهند این اتحاد را از بین ببرند و متاسفانه موفق هم شدند و دلیل موفقیت آنها غفلت و بی توجهی مسلمانان به این اصل قرآنی و اساسی است. مسلمانان از این اصل اساسی دور شدند و گرنه هیچوقت دچار پراکندگی نمی شدند.
وی یادآور شد : همه این فتنه ها و آشوب ها همه ریشه در استقلال فلسطین دارد و برای جلوگیری از استقرار فلسطین است و برای نگه داشتن رژیم غاصب می باشد.
قتالی گفت : اگر بیداری اسلامی به وجود آید و مسلمانان با هم یک هدف واحد برسند قطعا رژیم غاصب اسرائیل سرنگون خواهد شد و فلسطینی های آواره به سرزمین خود باز خواهند گشت و آرمان مسلمانان تحقق پیدا خواهد کرد.
انتهای خبر /

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
گلابی ، فریب بخور ! طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است