منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۶
شناسه خبر: 275667
گروه :خبر
20160103174353381

با نزدیک شدن انتخابات گپ و گفت‌ها در جامعه زیاد می‌شود و در بسیاری از محافل عمومی و خصوصی بحث داغ انتخابات است، این بحث‌ها خوب است اما آنچه بد است و ضربه می‌زند غیبت و تهمت و تخریب اشخاص و ارگان‌ها است.

به گزارش هرمز به نقل از پیارم، با نزدیک شدن انتخابات گپ و گفت‌ها در جامعه زیاد می‌شود و در بسیاری از محافل عمومی و خصوصی بحث داغ انتخابات است، این بحث‌ها خوب است اما آنچه بد است و ضربه می‌زند غیبت و تهمت و تخریب اشخاص و ارگان‌ها است.

 بعضی جریان‌ها با نزدیک شدن به انتخابات پا را فراتر نهاده و به تخریب نهاد نظارتی انتخابات می‌پردازند.

 در این میان شورای نگهبان که نقش کلیدی در نظارت بر کاندیداها و انتخابات دارد مورد هجمه بیشتری است از آنجا که بر اساس قوانین و مقررات کار می‌کند و سابقه دیرینه‌ای دارد تخریب و تهمت زدن به آن نخ‌نما شده است.

لذا دشمنان داخل نظام و چه بسا دوستان نادان دست به تخریب شخصیت‌های وارسته و فقهای شورای نگهبان می‌زنند که در راس این شخصیت‌ها که همه تیرها به سوی او نشانه رفته حضرت ایت الله جنتی است که سال‌های سال مثل سدی محکم جلوی نفوذ دشمن و منافقین ایستاده است.

اگر ایستادگی این بزرگ مرد و فقیه والا مقام و مجموعه شورای نگهبان نبود چه بسا در این چند ساله افرادی وارد سیستم اجرایی کشور می‌شدند که وجودشان لطمات جبران ناپذیری برای کشور و انقلاب بود.

و اینگونه است که مردم متدین و انقلابی ایران با وجود شورای محترم نگهبان و در راس آن ایت الله جنتی دیگر نگران ورود امسال بنی صدرها و مجلس ششم‌ها به عرصه اجرایی و تصمیم گیری کشور نیستند.

انتهای خبر/پ

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است