منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۴
شناسه خبر: 179567
گروه :خبر

رییس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه برخورد قانونی با کسانی که همچون زالو خون ملت را می کشند اولویت ماست گفت: سازمان بازرسی در برابر افرادی که بخواهند به بیت المال تعدی کنند کوتاه نمی آید و با آنان برخورد می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا،  ناصر سراج، یکشنبه در مراسم تودیع و معارفه بازرس کل استان فارس افزود: این موضوع را در سال جاری به جد دنبال می کنیم و با در نظر داشتن فرمان های رهبرمعظم انقلاب در زمینه همدلی و همزبانی و همچنین اقتصاد مقاومتی صیانت از بیت المال و مبارزه با فساد را سرلوحه کار قرار می دهیم .
رییس سازمان بازرسی کل کشور به مدیران دستگاه ها گفت: نگذارند ویروس فساد وارد دستگاه آنان شود زیرا اگر این ویروس به تشکیلات و دستگاه وارد شد همه را آلوده می سازد ما از مدیران ریاست نمی خواهیم ما از مدیران مسوولیت می خواهیم و باید به آن پایبند باشند.

سراج افزود:در برخورد با مفسده فقط به مجازات مباشر در جرم بسنده نمی کنیم و پای معاون و شریک هم گیر است و شریک و مباشر هم مسوول ارتکاب جرم هستند و با آنها برخورد می شود.

وی بیان کرد:موضوع اقتصاد مقاومتی رویکردی شفاف است که توسط رهبرمعظم انقلاب ترسیم شده است و بر این اساس گزارش های مفاسدی که اتفاق افتاده خدمت ایشان ارسال شده و در اولویت رسیدگی قرار دارد.

سراج به موضوع محیط زیست نیز به عنوان یکی از مباحث اولویت دار اشاره کرد و گفت : مقابله جدی با بروز پدیده زمین خواری و حفظ و صیانت از عرصه های طبیعی و زیست محیطی از اولویت های مهم سازمان بازرسی است و پایش و هدف اصلی در این حوزه جلوگیری از تصرف، تجاوز، تخریب و تغییر کاربری اراضی ملی، منابع طبیعی و کشاورزی است.

وی همچنین بر لزوم ارتقای جایگاه کشور در زمینه سلامت مالی و اقتصادی تاکید کرد و گفت : در سال های اخیر هشت رتبه جایگاه کشورمان ارتقا یافته اما لازم است برای رسیدن به جایگاه متعالی تلاشهای بیشتری صورت گیرد.

در این مراسم از خدمات حجت الاسلام سید رسول محمود آبادی تقدیر شد و کاظم اکرمی به عنوان رییس جدید سازمان بازرسی منطقه سه و بازرس کل استان فارس معرفی شد.

کاظم اکرمی پیشتر رییس دادگستری شهرستان کازرون بود و حجت الاسلام محمود آبادی نیز برای احراز مسوولیت سازمان بازرسی استان اصفهان به این استان می رود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر