منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۰
شناسه خبر: 316031
گروه :خبر
hormoz

وزیر ارشاد گفت: خدمت رهبر انقلاب نامه‌ای نوشتیم تا افتخار دهند به اصحاب فرهنگ و هنر و با حضور خود باعث دلگرمی ما شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جمع خبرنگاران در نمایشگاه کتاب اظهار داشت: تفاهم نامه شهرداری با وزارت ارشاد برای نمایشگاه کتاب نهایی شده، مشکلی وجود ندارد و طی ایام نمایشگاه امضا خواهد شد. ما مشکلی در تفاهمنامه نداریم.

وی در پاسخ به سوالی پیرامون اینکه این تفاهمنامه 5 ساله خواهد بود یا 10 سال گفت: چه فرقی میان 5 یا 10 سال است.

علی جنتی درباره دستگیری 7 بازیگر در یک پارتی شبانه اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: این موضوع را تازه از شما می‌شنوم. حتی روی شبکه‌های مجازی هم این موضوع را ندیدم.

وی درباره اینکه از امکانات شهرداری راضی هستید و چه درخواستی دارید گفت: شهرداری طی 4 ماه گذشته از شهردار تا معاونینش با تمام نیرو و امکانات با ارشاد همکاری کردند و عمده آن چرا که می‌خواستیم تامین کردند. از ایستگاه مترو گرفته تا فضاهای دیگر. حتی سالن‌های پیش ساخته و سازه‌های موقت نیز آماده شد.

وزیر ارشاد تصریح کرد: مشکل عمده نداریم. یک مقداری در ورودی‌های نمایشگاه تراکم وجود دارد و دلیلش این است که برخی از مراجعان نمی دانستند چند ورودی به شهر آفتاب وجود دارد. اما صحبتی شده تا ماموران انتظامی راهنمایی کنند.

وی در پاسخ به سوالی پیرامون زیرساخت ها و برق آن را متعلق به شهرداری دانست.

جنتی در پاسخ به این سوال که وزارت ارشاد پیش بینی این میزان استقبال کننده را می‌کرد گفت: بله اما اتحادیه ناشران نگرانی‌هایی در جهت مسیر داشتند اما ما از روز اول گفتیم مشکلی وجود ندارد چرا که شهرستانی‌ها 39 درصد بازدید کننده را تشکیل می‌دهند و 61 درصد دیگر تهرانی‌ها هستند که دسترسی تمام گروه‌ها با سهولت همراه است. ما دارای 12 هزار پارکینگ هم هستیم که از بار نگرانی ما کم می‌کند.

وی از دعوت رهبر انقلاب برای نمایشگاه کتاب اینگونه پاسخ داد که دعوت که نه خدمتشان نامه‌ای نوشتیم تا افتخار دهند به اصحاب فرهنگ و هنر تا با حضور خود باعث دلگرمی ما شوند.

وی درباره وجود کتاب‌های با محتوای نامناسب در نمایشگاه کتاب آن را از دید ناظران نمایشگاه دور ندانست و گفت اگر چنین کتابهایی وجود داشته باشد چه در بخش داخلی  چه در بخش خارجی با نظارتی که صورت می‌گیرد جمع اوری می‌شود  و اگر تخلفی مشاهده شود برخورد صورت می‌گیرد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است